Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Technická podpora výroby, flexibilní prac. doba

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Vlašim
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte kreativní technickou pozici, čtete technické výkresy a zvládáte komunikaci v aj? Chtěl/a byste pracovat pro úspěšného výrobce s mezinárodním působením a mít flexibilní prac. dobu? Pak jste náš člověk a určitě nám o sobě dejte vědět, nabízíme motivující mzdu dle praxe a spoustu dalších bonusů, jako je např. kafetérie, výhodné tarify na volání pro Vás i členy rodiny a mnoho dalšího. Náplň práce: • Tvorba technické dokumentace v programu CorelDRAW (není nutná praxe) a v MS WORD • Tvorba materiálových karet, kusovníků • Správa dat a změny v informačním systému • Komunikace napříč odděleními v rámci společnosti Nabízíme: - Motivující mzdu dle dohody a zkušeností - flexibilní pracovní dobu - Vánoční odměny - Výhodné tarify na volání - Štědrý roční příspěvek formou Kafetérie - Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění - 5 týdnů dovolené - Zdarma občerstvení na pracovišti - Možnost kariérního růstu - Přátelský kolektiv - Čisté a klidné, klimatizované pracovní prostředí a další zajímavé benefity - Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky) Požadujeme: • Vzdělání technického směru • Schopnost číst technické výkresy • Angličtina na komunikativní úrovni – úroveň B1 • Zkušenost s tvorbou psané dokumentace • znalost práce s MS WORD

Alternetivo s.r.o., HAWLE ARMATURY, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BCS Automotive Interface Solutions s.r.o., Eurosun Sonnenschutz s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., CONTEG, spol. s r.o., Českomoravská společnost chovatelů, a.s., AC Jobs, s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Česká spořitelna, a.s., Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně, Circulos Group s.r.o., Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s., NITES a.s., MM - personal computer s.r.o., Medirecord CZ s.r.o., Metropolitní síť Humpolec spol. s r.o., AGROSTROJ Pelhřimov, a.s., VSP DATA a.s., ALMED SERVIS, s.r.o., SPEL, a.s., MiniSoft spol. s r.o., MICROCOMP, spol. s r.o., Luboš Marek

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / auditorka IT, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Vývojář / Vývojářka, Webmaster, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Webdesigner, Dělník / Dělnice, Opravář / Opravářka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Laborant / Laborantka, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka státní správy, Support IT, Výzkum a vývoj, Online marketing, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Praha 10 - Záběhlice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 4 - Kamýk, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Michle, Praha 10 - Strašnice, Praha 9 - Černý Most, Tábor, Pelhřimov, Hradištko, okres Praha-západ, Kolín, Havlíčkův Brod, Kutná Hora, Humpolec, Sezimovo Ústí, Škvorec, Golčův Jeníkov, Milevsko

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

AJ akce angličtina benefit benefity bonus doba dokumentace flexibilní IT komunikace mezinárodní možnost náplň práce občerstvení odměny podpora pojištění práce pracovní pracovní prostředí práva praxe prostředí příspěvek růst společnost společnosti sport správa stravenky tarif tarify vzdělání zdarma změny znalost životní pojištění člen dar dohody dokument dovolené firemní informační kariérní kolektiv kreativní materiál možnost kariérního růstu na pracovišti náplň národní oddělení penzijní PR program přátelský příspěvky roční schopnost systém technická technické tvorba večírky výroby zkušenost životní