Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Obsluha myčky nádobí (Karlovy Vary)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co Vás čeká

Více méně budete pracovat na pásové myčce, která udělá většinu práce za vás. Domů budete odcházet s čistou hlavou.

I na myčce používáme ty nejmodernější technologie, abychom ušetřili co nejvíce práce.

Hodili by se nám

Pracanti, kterým nebude vadit monotónní práce.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend (nad rámec zákona)
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Jihlava
  • Psychiatrická nemocnice Jihlava
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 12. srpna
  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 16 340 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Třeboň
  • od 17 400 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Ústí nad Labem
  • Hovorková a spol., spol. s r.o.
  • od 16 900 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Bechyně
  • Lázně Bechyně s.r.o.
  • od 14 600 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • WK IMPORT s.r.o.
  • od 15 200 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Třeboň
  • od 16 300 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 2. března
  • Teplice nad Bečvou
  • Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Třeboň
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Jablonné v Podještědí
  • MALEVIL, s.r.o.
Zveřejněno: 1. června
  • Třeboň
  • 19 500 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Liberec
  • TILAV SERVICE s.r.o.
  • 25 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Paskov
  • MOBA Security s.r.o.
  • 12 200 – 14 000 Kč
  • Jeníkov, Teplice
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • od 21 000 Kč
  • Praha
  • XIXOIO Ltd. organizační složka
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Děčín
  • Generální finanční ředitelství
  • 17 360 – 26 110 Kč
  • Litoměřice
  • 18 810 – 28 320 Kč

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ budoucnost den EU firma HR IT Karlovy Vary měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce plat práce prostředí příplatky smlouva stabilní stravenky technologie Vary víkend zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání životopis člen dovolené kov kvalitní na dobu náplň obsluha PR rámec technolog v roce zákazník zaměstnanecké