Dělník na lakovně - tryskání až 170,-/hod.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 26.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do strojírenské výroby v Plzni hledáme pomocné dělníky na lakovnu – tryskače.

Náplň práce:

  • Ruční tryskání a metalizace. Tryskání ocelovou drtí. Základní znalost čtení ve výkresech.
  • POŽADUJEME:
  • alespoň menší praxe v oboru
  • Manuální zručnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • NABÍZÍME
  • Smlouvu na HPP
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • Možnost záloh
  • Ubytování
  • Možnost přesčasů
  • Místo výkonu práce:
  • Plzeň
  • Mzda
  • až 170 Kč / hod. dle pracovního zařazení
  • Nástup IHNED
  • V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail : e-mail přes odpovědní formulář
  • Poděbradova 1, Plzeň – V přízemí budovy Avalon centrum – MARKMONT S.R.O.