Brigáda - doplňování zboží (České Budějovice)

České Budějovice
Zkrácený úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Globus ČR, v.o.s. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Základní

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

Zájemci o brigádu na doplňování zboží, kteří jsou plnoletí.

Co očekáváme

Spolehlivost, pečlivost a pozitivní přístup k zákazníkům.

Co nabízíme

  • práci na DPP (DPČ)
  • odměna 105 Kč/hod. 
  • možnost využití stravovacího zařízení na pracovišti

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá zaslat nám svůj životopis.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. srpna
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • 25 000 – 28 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. listopadu
TOP security s.r.o. | TOP security s.r.o. | Prostějov Prostějov
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. října
Tietoevry Tech Services Czechia s.r.o. | Tietoevry Tech Services… | Ostrava Ostrava
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. října
Filip Tenopír | Filip Tenopír | Teplice Teplice
  • 21 – 28 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října
Základní škola Josefa Suka a mateřská škola Křečovice | Základní škola Josefa Suka a… | Křečovice Křečovice
  • od 30 930 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října
ČOKO KLASIK družstvo | ČOKO KLASIK družstvo | Česká Třebová Česká Třebová
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Advantage Consulting, s.r.o., Bouda Burgers s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., A 11 s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., B2Call s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SAFE LOGIC s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, ADSESA Staff CONSULTING s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Burger King, Globus ČR, v.o.s., STAVOKLIMA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., TESCOMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, Celá ČR, České Budějovice 6, České Budějovice, Hrdějovice, České Budějovice 2, České Budějovice, České Budějovice 3, České Budějovice, Homole

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zájem
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC