Obchodní zástupce pro komerční a veřejný sektor - Olomouc

Smluvní vztah práce na živnostenský list (na dobu neurčitou)
Lokalita Olomouc
Firma eCENTRE, a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 45.000 – 60.000 Kč

Baví Vás obchod? Vidíte za sebou rádi pracovní výsledky a umíte jich dosáhnout? Přidejte se k nám! Právě hledáme obchodníka, který rozšíří řady našich energetických poradců se zaměřením na komerční a veřejný sektor.

Jsme e-aukční síň eCENTRE, a.s. a již od roku 2006 budujeme jedničku na trhu v oblasti elektronických aukcí pro domácnosti, firmy i veřejnou správou. Naší službě LICIT důvěřuje více než 40 tisíc domácností, 260 měst a obcí, kraje, ministerstva i největší hotelové řetězce z celé České republiky.

Co budete dělat?

  • Pracovat na živnostenský list/IČO s nadstandardním finančním ohodnocením v oblasti energetiky
  • Aktivně vyhledávat nové klienty a nabízet jim naše jedinečné služby
  • Dlouhodobě pečovat o získané klienty
  • Zodpovídat za plnění svého obchodního plánu
  • Pravidelně reportovat své výsledky
  • Pravidelně se účastnit obchodních porad a školení v Ostravě

Co Vám nabízíme?

  • Práci s jedinečnými, prověřenými službami, které mají smysl, a které pomáhají firmám a obcím šetřit peníze, čas i starosti
  • Spolupráci na živnostenský list/IČO s nadstandardním finančním ohodnocením
  • Garantovanou, dopředu vyplacenou odměnu v 1. měsíci v min. výši 25.000 Kč
  • Motivující provize odpovídající Vašemu výkonu
  • Kvartální a roční bonusy při splnění plánu
  • Notebook, mobilní telefon, autoprogram
  • Zázemí stabilní české společnosti se silnou firemní kulturou
  • Kompletní back-office se zákaznickou podporou
  • Možnost rozvoje obchodních a komunikačních dovedností díky pravidelným školením
  • Dostatek časové flexibility a prostoru pro vlastní rozhodování
  • Přátelský tým kolegů, kteří Vás budou podporovat

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost z obchodu min. 3 roky
  • Obchodního ducha, zaměřeného na plnění nastaveného plánu
  • Ambice dosahovat vysokých výsledků
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování
  • Ochotu učit se nové věci a postupy
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Základní znalost práce na PC

Zaujali jsme Vás? Pak nám zašlete svůj životopis na email galarova@ecentre.cz.
Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Máte zájem o tuto nabídku?