Volné místo ve firmě Ravensburger Karton s.r.o.

Seřizovač vstřikovacích lisů

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 7. 2022)
Lokalita Polička
Firma Ravensburger Karton s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 38.000 – 45.000 Kč
Kontakt Iva Poulová, zobrazit tel. číslo

O nás

Ravensburger Karton s.r.o.

Jsme tradičním evropským výrobcem puzzle a her. Naše produkty přinášejí všem především radost, společně strávený čas a kreativní rozvoj. Naším cílem je vytvářet produkty, které podporují dětský rozvoj. Do našeho úspěšného týmu hledáme nové kolegy.

O nás

Ravensburger Karton s.r.o. vyrábí puzzle a společnské hry, jsme stabilní firma, která se pohybuje na trhu práce již 25 let.

Náplň práce:

  • Rozjezdy vstřikovacích forem a zajištění provozu lisovny
  • Seřizování strojů v průběhu výroby a reakce na požadavky kvality
  • Spolupráce s procesním technologem
  • Spolupráce s pracovníky údržby

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost a praxe se seřizováním vstřikovacích lisů
  • Zkušenost s programováním 3-osých robotů pro lisy výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Ochota učit se
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nonstop provoz s příplatkem
  • Odborný profesní růst, odborné kurzy
  • Stabilní zaměstnání
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát