Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Operátor/ka montáže, Vhodné pro ženy! Nástup IHNED!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Pardubice
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Operátor / operátorka chemické výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 23.000 – 27.000 Kč
Kontakt Vendula Habrlová, zobrazit tel. číslo

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Náplň práce:

  • VÝKON PRÁCE – PŘELOUČ!!
  • Montáž, kompletace (lepení hadiček na koncovky, nasazování, ochranné krytky na koncovky, svazkování, kroucení).
  • Výroba zdravotnických pomůcek (budete pomáhat lidem k lepšímu zdraví).
  • Balení výrobků pro zdravotnický průmysl (např. infuzní soupravy).
  • Střídání se při montáži a obsluze strojů (práce vsedě/ve stoje).
  • Kontrola kvality daných produktů.
  • Práce v čistém prostředí.
  • 8 hodinové směny (R-O) - vhodné pro ženy!

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost, přesnost a pečlivost.
  • Schopnost dodržovat pracovní a výrobní postupy.
  • Ochota pracovat ve 2-směnném režimu (ranní-odpolední, PO-PÁ).)
  • Jste optimista, máme rádi usměvavé kolegy. 🤩
  • Jelikož se jedná o zdravotní průmysl, je nutné pracovat nenalíčená :)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smlouva v kmenovém stavu na HPP se mzdou 23.000 - 27.000 HM
  • Nástupní bonus 10. 000 Kč
  • Příspěvek na dopravné
  • Zdarma obědy a večeře
  • Čerstvé ovoce na pracovišti
  • Odměny ke mzdě navíc
  • 8 hodinové směny (R-O)
  • SUPER kolektiv lidí a čisté moderní prostředí
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 15 000,-Kč!
  • Pracovní doba PO-PÁ (žádné svátky, jednou za čas výjimečně soboty, jinak víkendy volné)
  • Veškeré vybavení pro práci (nemusíte se o nic starat, vše od nás dostanete)
  • Nástup: dle domluvy nebo IHNED

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se dozvědět více o této příležitosti, neváhejte nás kontaktovat, nebo nám zanechte váš životopis a my se s vámi spojíme.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

bonus boty doba HR IT kvality nabídka náplň práce nové odměny operátor pečlivost postup práce pracovní pracovní doba prostředí příspěvek režim směny smlouva SOU vhodné víkend výroba zdarma zdraví zdravotní Zruč životopis daný dar kolektiv kontakt kontrola kov na pracovišti náplň navíc PR průmysl příležitost příležitosti schopnost stav stroj svátky vybavení výrobní