Volné místo ve firmě Albert Česká republika, s.r.o.

Prodavač/-ka (doplňování zboží)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Svitavy
Firma Albert Česká republika, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní

O nás

Albert Česká republika, s.r.o.

Albert je známou značkou po celém Česku a více než 300 našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Nabízíme práci a příležitosti pro rozvoj širokému spektru profesí a cílových skupin – od absolventů škol všech úrovní přes maminky po mateřské a rodičovské dovolené po aktivní důchodce; od provozních profesí v našich prodejnách přes jejich management až po vysoce specializované pozice v mnoha odděleních naší centrály nebo v logistice.

Co od Vás očekáváme:

Aktuálně pro naši prodejnu Albert hledáme vhodné uchazeče/-ky na pozici:
Prodavač/-ka (doplňování zboží)

Pracovní náplň:

  • péče o svěřený úsek – jeho průběžné doplňování, kontrola dat spotřeby, správných cen, udržování čistoty úseku
  • budete se věnovat zákazníkům a komunikovat s týmem

Co u vás oceníme?

  • praxe z maloobchodu na obdobné pozici
  • dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím
  • schopnost manipulace s těžšími břemeny
  • samostatnost a orientace na zákazníka
  • práci ve směnném provozu

Co vám nabízíme?

  • mzdu vyplácenou k 10. dni v měsíci a její pravidelné roční navyšování
  • zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif volání, slevu na firemní zboží, stravenkovou kartu)
  • přísun vitamínů a ovoce
  • Multisport kartu
  • 4 týdny dovolené, po 2 letech o týden volna více

  • Litomyšl
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 24 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Lanškroun
  • NÁSTROJE CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
včerejší
  • Ústí nad Orlicí
  • Hungaro Wine s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 16. dubna
  • České Budějovice
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • 85 Kč / hod
Zveřejněno: 13. prosince
  • 95 Kč / hod
Zveřejněno: 26. září
  • Loděnice, Beroun
  • JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o.
  • 23 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Litoměřice
  • TOP MONEY s. r. o.

EVROPA realitní kancelář, ADAM & PARTNER, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SANITINO s.r.o., NÁSTROJE CZ, s.r.o., PetCenter CZ s.r.o., Letoplast s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Hungaro Wine s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ALPS Electric Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Překladatel / Překladatelka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Nákupčí, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí skladu, Specialista / specialistka kvality

Celá ČR, Moravská Třebová, Polička, Litomyšl, Lanškroun, Letovice, Ústí nad Orlicí, Proseč, okres Chrudim, Dolní Dobrouč, Sebranice, okres Blansko

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

benefit benefity den dodržování hledám IT měsíc Most náplň práce péče práce pracovní praxe příspěvek samostatnost sport tarif týden uchazeč vhodné zaměstnanec dny dovolené firemní kontrola kov náplň obchod PR pracovní náplň prodej roční schopnost týdny tým volna zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity