Elektrikář / Pomocný elektrikář

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma winjobs s.r.o.
Mzda 1.800 – 2.000 €

Hledáme zručné elektrikáře

Jsme rakouská personální agentura a nabízíme práci převážně v oblasti Horní Rakousko – Linz a okolí! Momentálně i možné umístění do Vídně.

Náplň práce:

  • všeobecné elektroinstalace
  • stavební elektrika, tahání kabelů, elektromontáž

Nabízíme:

  • stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13tý a 14tý plat a další výhody
  • mzdu minimálně 10,40 Eur / hodina (podle kvalifikace a zkušeností)
  • montážní příplatek za každou odpracovanou hodinu
  • diety 26,40 EUR (denně)
  • pomoc s hledáním ubytování
  • 15 Eur denně příspěvek na ubytování
  • mzdu cca 1800 – 2000 netto / měsíc (podle kvalifikace a zkušeností),

Požadujeme:

  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • pracovitost, zodpovědnost a samostatnost
  • praxe v oboru
  • výuční list výhodou

V případě zájmu mne kdykoliv kontaktujte, nebo zasílejte životopisy s fotografií na: e-mail přes odpovědní formulář

Simona Harazímová
zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist