Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač (Opava)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Opava
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

prodavači, kteří dbají o dostatek zboží na prodejní ploše, poctivě kontrolují DMT a zejména v době akcí hlídají správné cenové značení. A pomáhají našim zákazníkům při nákupu.

Co Vás čeká

Budete jezdit s paleťákem ze skladu na prodení plochu, vybalovat zboží do regálu, kontrolovat cenové značení. Zkrátka dělat to, co k obchodu patří. Občas si zanadáváte, ale i tak budete domů chodit s pocitem dobře odvedené práce.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda, vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Opava
  • CERNIN DILY s.r.o.
  • 30 000 – 90 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 18. dubna
  • Opava
  • MARINATAL s.r.o.
  • 12 000 – 14 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • HRM Services s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Ostrava
  • Vysoká škola báňská - Technická…
  • 14 000 – 16 000 Kč

AULO MJCZ s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, CERNIN DILY s.r.o., DECATHLON z.s., REMANTE GROUP s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Delirest services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Stolárna na statku s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, LKQ CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HalfPrice, TresJob s.r.o., O2 Czech Republic a.s., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., TextilEco a.s., Ubbe s. r. o., HOT-CHIP s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Auto Tichý s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Opava, Bolatice, Dolní Benešov, Krnov, Bílov, okres Nový Jičín, Moravská Ostrava, Ostrava, Ostrava

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

AJ budoucnost den EU firma HR IT měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce nové Opava plat práce prostředí příplatky sklad smlouva stravenky víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň obchod PR prodej prodejní v roce zákazník zaměstnanecké