Práce: Zajímavá práce ve výrobě, až 27.000 Kč/měs., 14 platů #RNzWm

lokalita: Přerov zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro významnou výrobní společnost v Otrokovicích hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě pneumatik na hlavní pracovní poměr. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (fyzická náročnost). Výběrové řízení probíhá bez zdlouhavého čekání – možnost nástupu každý týden!

Náplň práce (dle typu pozice):

  • příprava a zpracování polotovarů
  • kompletování výrobků na konfekčních strojích
  • lisování a dokončování výrobků

Místo výkonu práce – Otrokovice

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu + příplatky – až 27.000 Kč/měsíc
  • nadstandardní prémie (13. a 14. plat)
  • zvýhodněné podnikové stravování
  • možnost práce přesčas, která se proplácí
  • výběrové řízení bez zdlouhavého čekání – možnost nástupu každý týden!
  • exkurze v podniku před nástupem
  • nové a moderní pracovní prostředí
  • možnost kariérního postupu

Požadujeme:

  • výborný zdravotní stav, fyzickou zdatnost
  • ochotu práce ve směnném provozu
  • dokončené základní vzdělání

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Přerov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 27.000 Kč

Toplist