Nabídky práce v Červeném Újezdě a okolí pro profesi Operátor / operátorka výroby

 • Mladá Vožice
 • IDSC, spol. s r.o.
 • 23 000 – 29 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. října
 • Sázava, Benešov
 • RAKMONT CZ s.r.o.
 • od 21 480 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Pelhřimov
 • Arla Plast s.r.o.
 • 28 000 – 32 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. listopadu
 • Pelhřimov
 • Arla Plast s.r.o.
 • 28 000 – 29 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. října
 • Říčany, Praha-východ
 • EAT PERFECT s.r.o.
 • 35 000 – 45 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 2. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DELTA & PERSONAL s.r.o., KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s., Etimos Human s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Geomine a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., ESON CZ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., IDSC, spol. s r.o., RAKMONT CZ s.r.o., CA Tech s.r.o., Arla Plast s.r.o., EAT PERFECT s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC strojů, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Potravinářský technik / technička, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Mladá Vožice, Tábor, Benešov, Bechyně, Kamenice, okres Praha-východ, Dobříš, Zruč nad Sázavou, Kamenice nad Lipou, Příbram, Modletice, Pelhřimov, Lety, okres Praha-západ, Říčany, okres Praha-východ, Sázava, okres Benešov, Včelnička

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

auto bonus bonusy co dělník dle do Ivo je jídlo Jihlava k ku Lom mimo místo možnost mzda na náplň práce NDA nové o ob od Oto plat po práce pro přes přesčas přesčasy příplatek příplatky příspěvek řízení s společnost stravování to Tom u ubytování v ve vhodná vo vod výkon výroba z za zaměstnanců zdarma ze AJ Brod dokumentace Havlíčkův Brod IT ke kol mzdy nad nepřetržitý operátor Ota pec pod pracovní pracovník při se technik vstříc vz vzdělání zdravotní Ali Bor dění elektro EU hledám Iva krom kromě Lev Lia mladá Mladá Vožice Most na dobu neurčitou Nick ode Oleg OZP pohovor pozice pracovní poměr pro zaměstnance před příklad Sam samostatnost SOU společnosti sport spoření stabilní tarif tarify telefon Vožice výsledky vyšší vzdělávání zdraví zemědělství znalost Zruč životopis akce Amy automobil Ben benefit data den doba hodiny mobil nábor odměny podle podnik podpora pojištění pracovní doba průměrná připojištění systém týden zákoník zámečník bez dík díky firma Ina Irma kontrolor kvality odpovědnost paušál pečlivost prostředí směny stravenkový paušál Tim uplatnění zkušenosti dovolená hodnocení masáže nový ohodnocení v areálu firmy Beneš Benešov bezpečnost boty Bruntál česká HR Kamenice pracoviště Praha procesy růst školení Týn Týna Týnec u Prahy vně zaměstnání absolvent absolventy agentury Eva flexibilní praxe světlí technologie zdravotní stav znalosti benefity měsíc penzijní připojištění volno Dobříš dub Hořovice Knín Lada Malý Mníšek Modřany nová Nový Knín pitný režim průměrné Příbram režim Sedlčany stará stravenky interní sklad měsíční mzda Vánoce cíle Dino dodržování plán postup víkend Dan inzerát ISO měření nabídka nabídka práce odpověď otázky přede svařování vedení vinou oděv pracovní nabídka uchazeč prohlídka včetně Beroun Březová Dominik dvůr Ela Inka kandidát Král Králův Dvůr linka Luboš mezi mezinárodní Osek Sedlec spolupráce STK Zbiroh Zdice Žebrák kvalifikace Lech mobilní tarif stran týden dovolené navíc vysoké aktuální důležité Eric Lea nabídky narození placené volno podmínky Ria úvazek zaměstnavatel auta diety Pelhřimov vhodné během budoucnost činnost druh Nika Velký kariérní růst Konečná Office Říčany smlouva e-mail farma farmaceutický požadavky Sázava Vít
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Operátor / operátorka výroby v Červeném Újezdě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena