Nabídky práce v Červeném Újezdě a okolí pro profesi Operátor / operátorka výroby

 • Mladá Vožice
 • IDSC, spol. s r.o.
 • 23 000 – 29 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. října
 • Sázava, Benešov
 • RAKMONT CZ s.r.o.
 • od 21 480 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Pelhřimov
 • Arla Plast s.r.o.
 • 28 000 – 32 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. listopadu
 • Pelhřimov
 • Arla Plast s.r.o.
 • 28 000 – 29 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. října
 • Říčany, Praha-východ
 • EAT PERFECT s.r.o.
 • 35 000 – 45 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 2. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DELTA & PERSONAL s.r.o., KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s., Etimos Human s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Geomine a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., ESON CZ s.r.o., IDSC, spol. s r.o., RAKMONT CZ s.r.o., CA Tech s.r.o., Arla Plast s.r.o., EAT PERFECT s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC strojů, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Potravinářský technik / technička, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Mladá Vožice, Tábor, Benešov, Bechyně, Kamenice, okres Praha-východ, Dobříš, Zruč nad Sázavou, Kamenice nad Lipou, Příbram, Modletice, Pelhřimov, Lety, okres Praha-západ, Sázava, okres Benešov, Včelnička, Říčany, okres Praha-východ

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ Brod co dle do dokumentace Havlíčkův Brod IT k ke kol ku mimo místo možnost mzda mzdy na nad náplň práce nepřetržitý o ob od operátor Ota pec plat po pod práce pracovní pracovník pro při příplatek příplatky s se společnost stravování technik to u ubytování v vo vod vstříc výkon vz vzdělání z za zdarma zdravotní ze Ali auto Bor dění elektro EU hledám Iva Ivo je krom kromě Lev Lia mladá Mladá Vožice Most na dobu neurčitou Nick ode Oleg Oto OZP pohovor pozice pracovní poměr pro zaměstnance před přes příklad příspěvek Sam samostatnost SOU společnosti sport spoření stabilní tarif tarify telefon Tom ve Vožice výsledky vyšší vzdělávání zdraví zemědělství znalost Zruč životopis akce Amy automobil Ben benefit data den doba hodiny mobil nábor odměny podle podnik podpora pojištění pracovní doba průměrná připojištění řízení systém týden zákoník zámečník bez bonus bonusy dík díky firma Ina Irma kontrolor kvality odpovědnost paušál pečlivost prostředí přesčas přesčasy směny stravenkový paušál Tim uplatnění vhodná zkušenosti dovolená hodnocení masáže nový ohodnocení v areálu firmy výroba Beneš Benešov bezpečnost boty Bruntál česká HR Kamenice pracoviště Praha procesy růst školení Týn Týna Týnec u Prahy vně zaměstnání absolvent absolventy agentury Eva flexibilní praxe světlí technologie zdravotní stav znalosti benefity měsíc NDA nové penzijní připojištění volno dělník Dobříš dub Hořovice Knín Lada Malý Mníšek Modřany nová Nový Knín pitný režim průměrné Příbram režim Sedlčany stará stravenky interní sklad měsíční mzda Vánoce cíle Dino dodržování plán postup víkend Dan inzerát ISO měření nabídka nabídka práce odpověď otázky přede svařování vedení vinou oděv pracovní nabídka uchazeč prohlídka včetně Beroun Březová Dominik dvůr Ela Inka kandidát Král Králův Dvůr linka Luboš mezi mezinárodní Osek Sedlec spolupráce STK Zbiroh Zdice Žebrák kvalifikace Lech mobilní tarif stran týden dovolené navíc vysoké aktuální důležité Eric Lea nabídky narození placené volno podmínky Ria úvazek zaměstnavatel auta diety Pelhřimov vhodné během budoucnost činnost druh Nika Velký zaměstnanců e-mail farma farmaceutický požadavky Sázava Vít
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Operátor / operátorka výroby v Červeném Újezdě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena