Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Výroba klimatizací s volnými víkendy + možnost ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.500 – 25.500 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

O nás

  • Podnik se zabývá výrobou klimatizačních jednotek a jejich komponentů

Náplň práce:

  • Kompletace klimatizačních jednotek
  • Montáž klimatizací
  • Kontrola kvality

V případě, že nemáte zkušeností se nemusíte bát , vše Vás rádi naučíme :-)

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost
  • Ochotu pracovat na 3 směnný provoz
  • Učenlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost ubytování
  • Možnost týdenních záloh
  • Nástupní bonus
  • Dotované závodní stravovaní
  • Příplatky a bonusy
  • Práce na HPP

  • Liberec
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Jablonec nad Nisou
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 27. března
  • Brno
  • Alexandra Hulíková
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Petra Kellnerová

HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ACL Coating s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Human-Res s.r.o., HR Direct s.r.o., K2 moto s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., DISPONERO s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., MALDECOR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Praha, Advantage Consulting, s.r.o., Ladle Saloon s.r.o., SunGarden.cz s.r.o., Cirkanos s.r.o., Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, EMPL - LIBEREC spol. s r.o., RikyWay s.r.o., ITLC s.r.o., LOZOVAN Personal s.r.o., CINTADELIANA s.r.o., Liberecké strojírny s.r.o., STAMONT-METAL International,spol. s r.o., Work Field s.r.o., ETK CHECK, s.r.o., Lbc nova s.r.o., BENTELER Business Services CZ s.r.o., Wassa logistic s.r.o., VPS Stavgroup s.r.o., UNI-WORK Personal s.r.o., GURUSTAV s.r.o., MK work s.r.o., Wassa commercial, s. r. o., PIKE GROUP s.r.o., WESS PROJECT s.r.o., DTZ Building s.r.o., David Šoukal, L I K T O, s.r.o., OLEX B.I.F., s.r.o., DM-KOVO s.r.o., Libor Vrabec, SVED elektro s.r.o., MSV SYSTEMS CZ s.r.o., VITRUM Liberec s.r.o., Thermica plus spol. s r.o., Manageer Europa s.r.o., Richard Luhan

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Účetní, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Dekoratér / Dekoratérka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Tapetář / Tapetářka, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Finanční manažer / manažerka, Manažer / manažerka kvality, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Technický ředitel / ředitelka (CTO), Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemický technik / technička, Nástrojář / Nástrojářka, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Technolog / technoložka výroby, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Český Dub

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

bonus bonusy den IT kvality možnost náplň práce odpovědnost plat podnik práce příplatky týden ubytování víkend výroba kontrola náplň PR případ závod zkušenost