Skladník pro obchodní dům

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme spolehlivé, šikovné skladníky na HPP s VZV pro obchodní dům v Hradci Králové.

Náplň práce:

  • příjem/výdej zboží
  • expedice apod
  • obsluha VZV

Požadujeme:

  • časovou flexibilitu
  • možnost práce 12-ti hodinnových směn
  • průkaz VZV nebo ochotu si ho od nás nechat zařídit
  • fyzickou zdatnost
  • čistý výpis z TR

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • stabilní zaměstnání
  • práci na HPP
  • 20 dnů dovolené
  • stravenky
  • různorodou práci

Řidič skupiny C

Nutně vás hledají
  • Hradec Králové
  • I. Moravská distribuční společnost s.r…
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. dubna
  • Mariána Dostálová
  • 30 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Dřevocentrum CZ, a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • 31 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
Zveřejněno: 30. ledna
  • Kutná Hora
  • České muzeum stříbra, příspěvková…
  • 15 220 – 17 220 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. března
  • Praha
  • Oksirina s.r.o.
Zveřejněno: 6. února
  • Boskovice
  • ITAB Shop Concept CZ, a.s.
  • 18 000 – 19 000 Kč
  • Jirny
  • LE & CO - Ing. Jiří Lenc, s.r.o.
  • od 23 800 Kč

I. Moravská distribuční společnost s.r.o., XXXLutz, Comac jobs s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Transport Cargo Express s.r.o., Adéla Strnadová, CRI ameba.eu, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., PPL CZ s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., PERNÍK s.r.o., TRIKER, a.s., Hradecké služby a.s., Luboš Trnka, Mariána Dostálová, Dynamic Cargo Solutions s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Kartáče Souček, s.r.o., Lukáš Svoboda, A-DOPRAVA s.r.o., Jaroslav Hušek, AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o., Miroslav Kolc, VK TransExpress s.r.o., Martina Dostálová, RK TRANS CZ s.r.o., RATO Transport, s.r.o., NOTYKA s.r.o., CarMedia PRO s.r.o., Ladislav Romof, AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o., Zemědělská akciová společnost Býšť

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Technik / technička dopravy, Vedoucí silniční dopravy, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Obsluha strojů

Hradec Králové, Těchlovice, okres Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Dolní Přím, Čeperka, Býšť

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Rekvalifikační kurzy v kostce

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

hledám HR IT králové možnost náplň práce obchodní práce prostředí sklad stabilní stravenky zaměstnání dovolené kolektiv kov náplň obchod obsluha PR příjemné