Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Obchodní Zástupce|Služební Auto

Lokalita Brno
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 75.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Pro zkušeného/ou ACCOUNT MANAGERA máme HOT JOB OFFER v mezinárodní společnosti! Máte zkušenosti s prodejem B2B a umíte dobře ANGLICKY? Jste DYNAMICKÝ/Á a ORGANIZOVANÝ/Á, dělá Vám radost plnění KPI? Rádi byste se kariérně posunul/a dál? V případě Vašich kladných odpovědí čtěte dál! :)

Co budete dělat:

  • práce na ZAJÍMAVÝCH projektech
  • prodej B2B pro průmyslové značení
  • péče o stávají klienty a nové akvizice
  • komunikace s klienty, cestování
  • propagace produktů
  • plánovaní schůzek
  • reporting
  • účast na veletrzích na regionální až národní úrovni

POŽADAVKY:* SŠ/VŠ vzdělání

  • Praxe na pozici Account Manager/Obchodní zástupce
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni B2 (komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • Zájem o technologie
  • Pracovní zkušenosti v CRM výhodou
  • Zkušenost s prodejem ve výrobní společnosti v automatizaci výhodou
  • Dravá osobnost, flexibilita, organizovanost

BENEFITY:

  • nadstandardní mzda + motivující variabilní složka
  • příspěvek na pojištění
  • služební auto, PC a telefon na soukromé účely
  • benefity mezinárodní společnosti :)
  • kurzy, vzdělávaní

  • Brno
  • ENERG-SERVIS a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • COMFOR STORES a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Brno
  • GERBRICH s.r.o.
  • 29 000 – 45 000 Kč
  • Brno
  • HANAOL, s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Ostrava
  • KARVIO PHM s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 4. dubna

Areklama s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Proveon, a.s., Globus ČR, v.o.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Věra Pietrasová, TextilEco a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., 21 Consult Group s.r.o., SMS finance, a.s., Wittchen s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SOMISO s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., XXXLutz, ALIFEA s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Nejbaby s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., PetCenter CZ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Enantis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., K&L Rock Services s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Cross buildings s.r.o., AC Jobs, s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., GurmEko s.r.o., JOBSTART s.r.o., Pizza Hut, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Avardy s.r.o., Josef Mrtvý, BizonProfessional, s.r.o., COMFOR STORES a.s., GERBRICH s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, HANAOL, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Marketingový asistent / asistentka, Mediální asistent / asistentka, PR specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Realitní makléř / makléřka, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Personální manažer / manažerka, Specialista / specialistka v energetice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Brno, Celá ČR

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

account account manager AJ anglicky auto benefit benefity CRM HR IT job komunikace kurz kurzy Luže manager mezinárodní mzda NDA nové obchodní obchodní zástupce péče plán plnění pojištění práce pracovní praxe příspěvek reporting služební služební auto SOU společnost společnosti technologie telefon vzdělání zahraničí zástupce zkušenosti znalost automat cestování dar národní obchod osobnost PC PR prodej projekt průmysl průmyslové případ region report standard technolog výrobní zájem zkušenost