Práce: Práce pro milovníky aut, až 30 000/měs., mnoho výhod #okuxm

lokalita: Přerov zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Chcete se podílet na výrobě pneumatik pro různé typy automobilů? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Přímo do kmenového stavu zaměstnanců významné společnosti v Otrokovicích, která patří k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup dle dohody.

Náplň práce (souhrn u všech pozic):

  • Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí
  • Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů
  • Kompletování polotovarů na konfekčním stroji
  • Lisování pneumatik
  • Kontrola kvality a dokončení pneumatiky

Místo výkonu práce: OTROKOVICE

Nabízíme:

  • nadstandardní nástupní mzdu 22.400 – 26.200 Kč/měsíc (dle typu pozice), mzdu po zapracování až 30.000 Kč/měsíc
  • 13. a 14. plat (tj. cca 3.000 – 4.000 Kč k výše uvedené mzdě měsíčně navíc)
  • zaměstnání na HPP přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti, nikoli přes agenturu
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné podnikové stravování (dotace až 70 % z plné ceny)
  • penzijní připojištění 650 Kč/měsíc
  • příspěvky na volnočasové aktivity – flexi pass 1.000 Kč
  • slevy na pneumatiky až 60 %
  • bezúročné půjčky
  • příspěvky na dětskou rekreaci
  • odměny za pracovní a životní výročí
  • možnost si vybrat provoz, na kterém chcete pracovat (např. dojíždět se známými, apod.)
  • exkurzi v podniku před nástupem

Požadujeme:

  • alespoň výuční list
  • dobrý zdravotní stav, spolehlivost
  • ochotu práce ve směnném provozu

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Přerov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

22.400 – 30.000 Kč

Kontaktní osoba

Eva Březinová

Telefon

603 862 503

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist