Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce pro milovníky aut, až 31.000/měs.,13. a 14.plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 31.300 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete se podílet na výrobě pneumatik pro různé typy automobilů? Chcete být na provozu s Vašimi známými či kamarády? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Přímo do kmenového stavu zaměstnanců významné společnosti v Otrokovicích, která patří k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup dle dohody. Náplň práce (souhrn u všech pozic): - Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí - Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů - Kompletování polotovarů na konfekčním stroji - Lisování pneumatik - Kontrola kvality a dokončení pneumatiky Místo výkonu práce: OTROKOVICE Nabízíme: - nadstandardní nástupní mzdu 27.000 – 31.300 Kč/měsíc (dle typu pozice) - 13. a 14. plat (tj. cca 3.000 - 4.000 Kč k výše uvedené mzdě měsíčně navíc) - zaměstnání na HPP přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti, nikoli přes agenturu - 5 týdnů dovolené - zvýhodněné podnikové stravování (dotace až 70 % z plné ceny) - penzijní připojištění 650 Kč/měsíc - příspěvky na volnočasové aktivity - flexi pass 1.000 Kč - slevy na pneumatiky až 60 % - bezúročné půjčky - příspěvky na dětskou rekreaci - odměny za pracovní a životní výročí - možnost si vybrat provoz, na kterém chcete pracovat (např. dojíždět se známými, apod.) - exkurzi v podniku před nástupem Požadujeme: - dobrý zdravotní stav, spolehlivost - ochotu práce ve směnném provozu

  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března

AISE, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, DF Partner s. r. o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Continental Barum s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Projektant / Projektantka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Výzkum a vývoj

Zlín, Fryšták, Otrokovice

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

auto automobil den EU hledám HR ISO IT kurz kvality měsíc místo mobil možnost nabídka náplň práce NDA nové odměny Otrokovice penzijní připojištění plat podnik pojištění pozice práce pracovní pracovník připojištění řízení SOU společnost společnosti stravování volno výkon zaměstnanců zaměstnání zdravotní zdravotní stav agent dar díl dohody dovolené kontrola kov místo výkonu práce náplň navíc obsluha penzijní PR průmysl příspěvky půjčky rok standard stav stroj výrobní výše životní