Manuální práce 30-40.000 Kč/měs.

Lokalita Klecany
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Zdeněk Diviš, zobrazit tel. číslo

Jsi šikovný a manuálně zručný? Bydlíš na sever od Prahy či nemáš problém s dojížděním do Klecan?

Pro menší rodinnou firmu hledáme zaměstnance na pozici montér, lakýrník, zámečník či pracovník do skladu.

Popis pozice:

Výroba, lakování, skladování, přeprava a montáž protipožárních rolet

Profil kandidáta:

Stačí pokud jsi manuálně zručný a zvládneš si doma třeba přivrtat poličku nebo vymalovat obývák.

Vše tě rádi naučíme!

Vhodné jak pro muže tak ženy, absolventi jsou také vítani.

Nabízíme:

HPP na dobu neurčitou

mzda 30-40.000 Kč/měs. podle pozice a pracovních zkušeností

ranní (6-14:30) a odpolední (14-20:30) směny

20 dnů dovolené + 5 dnů dovolené přes Vánoce

4 sick days

stravování na pracovišti

13. plat

lokalita: Klecany (městská hromadná doprava z Prahy)

Máte zájem o tuto nabídku?