Práce pro milovníky aut-až 41.000 Kč+ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ostrava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 35.000 – 41.000 Kč
Kontakt Markéta Čopáková, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Láká Vás stabilní, fajn práce ve výrobě s dlouholetou tradicí? Chcete si vydělat až 41.000 Kč měsíčně a získat mnoho zajímavých benefitů, jako je ubytování zdarma, 13. a 14. plat, příspěvky na stravu a další firemní výhody? Pak nás neváhejte kontaktovat, žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

Náplň práce (dle výběru a domluvy):

  • míchání gumárenských směsí
  • výroba polotovarů a jejich kompletování
  • lisování a finální kontrola výrobků

Místo výkonu práce: Otrokovice (u Zlína)

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe až 41 000 Kč
  • ubytování zdarma
  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat a 14. plat

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Máte zájem o tuto nabídku?