MANAGER PRODEJNY SINSAY - Vimperk

Vimperk
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Anglický jazyk (Pokročilý začátečník A2) ,
Český jazyk (Pokročilý B2)
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

LPP Czech Republic, s.r.o.

Jsme módní společnost, která již téměř 30 let působí v oděvním průmyslu. To vše díky skvělým týmům, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest! V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay. Působíme v téměř 40ti zemích světa, naše prodejní síť se skládá z více než 1 700 prodejen a je neustále rozšiřována. Zároveň jsme hrdí na to, že zastáváme anti-korporátní politiku, diverzitu a flexibilní pracovní dobu.

O nás

LPP je módní společnost, která má více než 30 let zkušeností v oděvním průmyslu.

V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay. Naše produkty jsou dostupné v téměř 40 zemích světa - konkrétně Evropa, Africa a Asie. Síť prodejen tvoří víc než 1800 poboček, které zaměstnávají více jak 21.000 lidí po celém světe. Z toho 20 let působíme i v České republice. Dnes máme síť více jak 100 prodejen v ČR a zaměstnáváme zde přes 900 lidí. A neustále rosteme!

Sinsay není jen jeden z našich brandů, Sinsay je příležitostí stát se součástí dynamické expanze a tvořit něco výjimečného! ✨

Jsi přátelská osobnost s pozitivním přístupem? Máš již nějakou zkušenost s vedením týmu? Dokážeš efektivně organizovat práci a vyhodnocovat priority?

✨ Pak jsi možná právě ty „náš člověk“ a bude nám potěšením společně vyjít vstříc budoucím úspěchům. ✨

Již brzy otevřeme zcela novou prodejnu Sinsay ve Vimperku!

Jaká bude Tvoje role?

Jedinečná.

  • Jako MANAGER PRODEJNY budeš mít samozřejmě zodpovědnost za vzhled a chod prodejny, spokojenost zákazníků i kolegů v týmu.
  • Tvou zodpovědností také bude dohled nad dodržováním standardů. Aktivně se budeš podílet na budování stabilního týmu a zaškolování nových kolegů.

Co Ti nabídneme?

  • propracovaný zaškolovací program

Do vody Tě nehodíme, máme pro Tebe připravený detailní zaškolovací plán, kterým Tě provede náš Onboarding Manager.

  • fajn kolektiv a atmosféru

Týmová spolupráce je jednou z našich hodnot a příjemná atmosféra je pro nás neméně důležitá.

  • nové technologie a efektivní systémy

Neustále posouváme a optimalizujeme procesy i systémy, aby práce pro Tebe byla jednodušší.

  • pravidelná školení a možnost kariérního růstu

Tvůj růst bude i naším růstem a vzhledem k expanzi se tak stále můžeš posouvat i kariérně.

  • bonusy nad rámec základní mzdy

V případě splnění prodejních cílů Tě každý měsíc odměníme bonusem navíc.

  • kartu Multisport

K vyplavení endorfinů nebo k příjemné relaxaci Ti nabídneme dotovanou Multisport kartu.

  • až 5 dní dovolené navíc

Víme, že odpočinek je také důležitý, a proto můžeš čerpat až 5 dní dovolené ročně navíc.

  • stravenkový paušál

Poskytujeme také příspěvek na stravování, který se vyplácí přímo do mzdy.

  • slevu na naše produkty

Možnost ušetřit za nákup našich produktů jistě potěší nejen Tebe, ale i Tvé blízké, jelikož o slevu se můžeš podělit.

Přidej se k LPP, těšíme se na Tebe!

Zašli nám svůj životopis a my se Ti ozveme.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost kariérního růstu
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

KVARTO s.r.o. | KVARTO s.r.o. | Písek Písek
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 13. listopadu
O.K. solution, s.r.o. | O.K. solution, s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 13. října
O.K. solution, s.r.o. | O.K. solution, s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. října
O.K. solution, s.r.o. | O.K. solution, s.r.o. | Mohelnice, Šumperk Mohelnice, Šumperk
  • 43 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 3. listopadu
Inventec (Czech), s.r.o. | Inventec (Czech), s.r.o. | Blučina Blučina
  • 34 250 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. listopadu
PSG Projekt s.r.o. | PSG Projekt s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. listopadu
BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. | BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. listopadu
Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | Správa a údržba silnic… | Vranovská Ves Vranovská Ves
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Alerta s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, CRI ameba.eu, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., EVROPA services Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KFC, Triangle Recruitment CZ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Pekárna Srnín s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., TESCOMA s.r.o., Möbelix, Delirest services s.r.o., KVARTO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Nákupčí, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Prodejce / prodejkyně vozů, Promotér / Hosteska, Obchodní zástupce / zástupkyně

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Písek, Celá ČR, Nepomuk, okres Plzeň-jih, Prachatice, Sušice, okres Klatovy, Strakonice, Budějovické Předměstí, Písek, Vimperk, Český Krumlov, Vodňany, Blatná, Temelín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak napsat životopis s pomocí ChatGPT, který zaujme personalistu

Jak napsat životopis s pomocí ChatGPT, který zaujme personalistu

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Pracovní trh 2026: vyšší mzdy, digitalizace a nové povinnosti. Co se mění od ledna?

Pracovní trh 2026: vyšší mzdy, digitalizace a nové povinnosti. Co se mění od ledna?

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Když po pohovoru nastane ticho a firma se neozývá. Jak se bránit náborovému ghostingu?

Když po pohovoru nastane ticho a firma se neozývá. Jak se bránit náborovému ghostingu?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.

zkušenost