Volné místo ve firmě IZOMAT stavebniny s.r.o.

Controller Senior - Ústí Nad Labem

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma IZOMAT stavebniny s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční kontroling
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)

O nás

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Izomat stavebniny s.r.o. patří již více než 30 let mezi nejvýznamnější hráče na poli stavebních materiálů v ČR. Jsme ryze česká společnost a za naším úspěchem stojí každodenní poctivá práce více než 500 zaměstnanců. Dáváme si proto záležet, aby se „izomatí“ tým rozrůstal jen o ty, kteří chtějí společně táhnout za jeden provaz.

IZOMAT stavebniny s.r.o. patří více než 30 let mezi nejvýznamnější hráče na poli prodeje stavebních materiálů v České republice. Jsme ryze česká rodinná společnost a za naším úspěchem stojí každodenní poctivá práce více než 500 zaměstnanců. Dáváme si proto záležet, aby se „izomatí“ tým rozrůstal jen o ty, kteří chtějí společně táhnout za jeden provaz. Nehledáme pouze profíky v oboru, ale i nováčky s výraznou osobností, chutí do práce a ochotou učit se.

Pro detašované pracoviště centrály společnosti v Ústí nad Labem aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici CONTROLLER SENIOR.

    Náplň práce:

    • příprava a vyhodnocování pravidelných reportů hospodaření společnosti, konsolidace reportů
    • controlling nákladů jednotlivých oddělení
    • kontrola věcné správnosti dodavatelských faktur, zadávání a zaúčtování složitých případů
    • opravy chyb v zaúčtovaných dokladech
    • účtování a kontrola dopravy najaté, kontrola interních doprav
    • příprava finančních analýz a spolupráce na přípravě rozpočtu společnosti
    • zadávání a zaúčtování složitějších účetních případů
    • kontrola sald pohledávek a závazků
    • účtování dodavatelských záloh, účtování odpisů zboží

    Co od Vás očekáváme:

    • analytické myšlení
    • smysl pro odpovědnost, dotahování úkolů do konce
    • organizační schopnosti
    • chuť pracovat a dále se vzdělávat
    • zkušenost na obdobné pozici - výhodou

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • 5 týdnů dovolené
    • benefitový systém Cafeteria
    • stravenky v hodnotě 150 Kč
    • příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
    • příspěvek na penzijní pojištění
    • slevu na firemní výrobky a zboží
    • zázemí renomované společnosti
    • práci v přátelském kolektivu

    Termín nástupu: IHNED, popř. dle dohody

    Místo výkonu práce: Okružní 1039/6a, 400 01 Ústí nad Labem

    Benefity

    • Dovolená navíc Dovolená navíc
    • Kariérní růst Kariérní růst
    • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
    • Kafetérie Kafetérie
    • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
    • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
    • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

    Jak je to s dovolenou při ukončení práce

    Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

    Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

    Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

    Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

    Odbory - proč a jak je založit

    Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

    Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

    Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

    Za darování krve máte nárok na placené volno

    Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

    Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

    AJ benefit Bor česká den hledám HR interní IT místo nad Labem náplň práce nová odpovědnost OZP pojištění pojištění odpovědnosti práce pracoviště příspěvek růst společnost společnosti spolupráce stravenky účetní Ústí nad Labem výkon zaměstnanců zaměstnavatel dohody dovolené finanční firemní kolektiv kontrola materiál místo výkonu práce myšlení náklad náplň obor oddělení opravy organizační schopnost organizační schopnosti osobnost penzijní penzijní pojištění PR prodej přátelské případ příprava report schopnost schopnosti stav stavební systém termín tým úkol výraz zkušenost