Hledáme lidem práci Manpower

Finanční controller - Ústí nad Labem (m/ž)

Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme specialistu/tku controllingu.

Popis pozice:

  • Interní uzávěrkové činnosti
  • Interní a externí výkaznictví (výkonnost výroby a finanční výsledky)
  • Interní plánování (výrobní výkony a finanční výsledky)
  • Řízení pracovního kapitálu

Profil kandidáta:

  • VŠ ekonomického směru
  • Zkušenosti z výrobního sektoru v oblasti controllingu nebo jako finanční analytik
  • Komunikativní AJ
  • Znalost SAP a Excel

Nabízíme:

  • Mezinárodní pracovní prostředí, možnost růstu a vzdělávání se
  • Zajímavá a různorodá pracovní náplň, tým, který vás podpoří
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Další benefity dle kolektivní smlouvy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Chabařovice
  • ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ústí nad Labem
  • Krajské ředitelství policie Ústeckého…
  • 23 910 – 34 020 Kč
  • TAMDA ÚSTÍ s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. března
  • od 19 700 Kč
  • Řehlovice
  • KLEMENT a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Děčín
  • Vladislav Gézo
  • 17 900 – 18 200 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Brno
  • JOBS.EU,s.r.o.
  • 32 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 9. února

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, INDEX NOSLUŠ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, IZOMAT stavebniny s.r.o., Dominika Säcklová, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace, Statutární město Ústí nad Labem, TAMDA ÚSTÍ s.r.o., Jiří Čermák, Dřevocentrum CZ, a.s., Lukáš Matěna, TEO plus, s.r.o., Pepever s.r.o., DPÚK a.s., Bajger s.r.o., KLEMENT a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Pokladní, Specialista / specialistka ve službách, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Ústí nad Labem, Chabařovice, Trmice, Řehlovice

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

AJ analytik benefit benefity činnost den ekonom hledám HR interní inzerát inzeráty IT kandidát mezinárodní místa možnost nad Labem nová pec plán plánování postup pozice pracovní pracovní místa pracovní prostředí prostředí růst SOU specialist společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc uchazeč Ústí nad Labem výkon výsledky vyšší vzdělávání zkušenosti znalost činnosti dovolené externí finanční kolektiv kolektivní kov list náplň národní navíc oblast oblasti PR pracovní náplň profi případ přístup sektor smlouvy tým volná pracovní místa výkonnost výrobní výroby zkušenost