Vedoucí úseku Inženýring Li-ion baterií s elektro vzděláním

Raškovice
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2)
Minimální vzdělání
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou s nástupem možným ihned

O nás

Saft Ferak a.s. Raškovice, člen mezinárodních skupin TotalEnergies a Saft, společnost, která vyrábí a zajišťuje instalaci a servis průmyslových baterií na bázi NiCd, Li primary a Li-ion pro dopravu, průmyslové záložní aplikace, telekomunikace a ukládání energie z obnovitelných zdrojů.
 

Náplň práce:

Vedoucí úseku Inženýring Li-ion baterií s elektro vzděláním
Do našeho týmu, který má na starost vývoj a customizaci Li-ion baterií pro velká datová centra a průmyslové aplikace, ale také převody nových Li-ion projektů (montáž Li-ion baterií), hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici uvedenou výše.

• Vedení týmu inženýrů, kteří technicky zajišťují Li-ion projekty, navrhují řešení uspokojující zákaznické požadavky nových projektů, poskytují technickou podporu Výrobě Li-ion systémů, Servisnímu týmu, Projekt manažerovi, obchodníkům a zákazníkům. Na těchto činnostech se budete i sám/sama podílet, proto je podmínkou elektro vzdělání.
• Aktivní spolupráce v rámci tzv. Global Engineering (Saft worldwide) - denní komunikace v anglickém jazyce s francouzskými a indickými kolegy většinou přes MS Teams, případně telefonicky nebo osobně.
 

Co od Vás očekáváme:

• komunikativní znalost anglického jazyka nutností (úroveň minimálně B2)
• VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, informatika nebo podobném nebo SŠ vzdělání ve stejných oborech s adekvátní praxí
• kvalifikace/vzdělání splňující požadavky § 6 nařízení vlády č. 194/2022 Sb. nutností
• praxe na obdobné pozici vítána
• zkušenosti s vývojem a konstrukcí elektrických a elektronických zařízení
• alespoň povědomí o fungování a konstrukci velkých průmyslových Li-ion baterií (stacionární i pro kolejový průmysl)
• zkušenosti s instalací a uváděním zařízení do provozu výhodou
• znalost MATLAB a Simulink
• znalost programování v C/C++ pro embedded (zabudované) systémy výhodou
• orientace ve výkresové dokumentaci
• schopnost práce v týmu, ale i samostatné jednání a rozhodování
• velmi dobrá znalost MS Office
• zkušenosti s vedením lidí výhodou
• velký zájem o tento obor a ochota se rychle učit novým věcem
• vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

• zaměstnání a získání zkušeností v perspektivním oboru Li-ion baterií, stabilita a zázemí prosperující mezinárodní společnosti, příjemné firemní klima a prostředí, spoluúčast na mezinárodních projektech
• odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, vzdělávání, pololetní a roční odměny, stravenkový paušál, nákup akcií TotalEnergies se slevou, skupinové životní pojištění, performance shares, odměny za splnění ročních cílů, příspěvek na penzijní připojištění nebo DIP, karta Multisport nebo lázeňský pobyt nebo jazykový kurz, atd. ...)
• mzda v inzerátu odpovídá měsíční hrubé mzdě bez MBO odměn a bez pololetní a roční odměny
• nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce. Těšíme se na Vaši reakci.



Raškovice 247, 73904 Raškovice, Česká republika

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření a pojištění
  • Přátelské prostředí

Sídlo firmy

CRI ameba.eu, s.r.o.
Počernická 699/62
108 00 Praha

IČO: 24306291
Datová schránka: ew4dskr
Další informace:
GPS: 50.081423,14.499709,
S-JTSK: -737339.93 -1044441.27, RUIAN: 42256488

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Stačí pár vět z pracovního inzerátu a člověk má chuť otevřít překladač. Co přesně znamená „ownership“, proč je všude „mindset“ a kolik KPI je ještě v pohodě? Firemní slovník je plný výrazů, které působí světově, ale často jen označují jednoduchou realitu.