Hledáme lidem práci Manpower

PROJEKTOVÝ MANAŽER s elektro vzděláním - HRANICE

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte pro špičku v oblasti průmyslové automatizace, která čerpá z širokého technologického know-how nadnárodní skupiny. Hledáme osobnost, která se nezalekne zodpovědnosti, je ochotná investovat své pracovní nasazení spíše "od stolu" a při komunikaci se zákazníkem, nežli cestováním v terénu, dokáže uřídit sebe, menší tým i elektro projekty zároveň.Těším se na CV s kontaktem, probereme detaily.

Popis pozice:

–řízení projektů výroby průmyslových rozvaděčů nadnárodní společnosti
–budete zpracovávat cenovou nabídku a zrealizujete celý projekt v požadované kvalitě a časové ose
–na starosti budete mít celý projektový tým
- plánování kapacit, delegování úkolů, motivaci, podporu týmu a komunikaci se zákazníkem
–budete se podílet na přípravě výrobní dokumentace jednotlivých projektů

Profil kandidáta:

–uvítáme ve svém týmu toho, kdo má zálibu v technice a praxi min. 2 roky
–SŠ/VŠ technického zaměření , nutné ELEKTRO VZDĚLÁNÍ
–zkušenost se SAP, Excelem a to na velmi dobré úrovni
–aktivní Nj, nebo AJ
–pokud má být jakýkoli projekt úspěšný, vyžaduje dobré vedení, odvahu přihlásit se k odpovědnosti nejen za úspěchy, ale i neúspěchy a umět si ve stresových situacích zachovat chladnou hlavu a pokud možno racionální uvažování
–u nás se nudit nebudete, nutná stresuodolnost a sladit se s naším tempem

Nabízíme:

–zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti, která má zájem na dlouhodobých stabilních a funkčních vztazích se svými zaměstnanci
–čisté, klidné a bezpečné pracovní prostředí v nové výrobní hale
–možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání
–výborná dopravní dostupnost – máme přichystán i příspěvek na dopravu do zaměstnání a další zajímavé a výhodné firemní benefity (např. obědy zcela zdarma, firemní akce, dárek k narozeninám či pracovnímu jubileu, výhodné firemní mobilní tarify a mnoho dalšího

  • Jihlava
  • VENADESIGN s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. července
  • Jihlava
  • Chrudim
  • KAVON CZ s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Chrudim
  • OBALY.CZ, s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Žlebské Chvalovice
  • Z obal i s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Uherské Hradiště
  • Schlote-Automotive Czech s.r.o.
  • 21 842 – 22 983 Kč
  • Karviná
  • TOMGAST Czech Republic s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Karviná
  • Nový domov, příspěvková organizace
  • 21 260 – 31 240 Kč
  • Vidče
  • David Jurča s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • Základní škola Valašské Meziříčí,…
  • 17 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • "ALPRESS" společnost s ručením omezeným
  • 20 000 – 26 700 Kč
  • Hvězdlice
  • Domov Hvězda, příspěvková organizace
  • 26 730 – 39 410 Kč
  • Vodňany
  • EPIC JOB s.r.o.
  • od 16 900 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Prostějov, Olomouc, Vyškov, Litovel, Přerov, Kroměříž

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Rekvalifikační kurzy v kostce

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ akce auto benefit benefity Bor CV dárek den dokumentace elektro EU hledám HR Hranice IT kandidát měření mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost náplň práce nová nové odpovědnost plán plánování pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek růst řízení společnost společnosti stabilní stres tarif tarify vedení výrobní dokumentace vzdělání vzdělávání zaměstnání zdarma automat automatizace bezpečné cestování dar díl dokument dopravní firemní kontakt mobilní možnosti náplň národní oblast oblasti osobní osobnost PR profi projekt projektový průmysl průmyslové průmyslový rok technické technolog tým úkol výrobní výroby zájem zákazník zaměstnanci zkušenost