OBCHODNÍ REFERENT s elektro vzděláním | i pro absolventy

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Hýblová, zobrazit tel. číslo

Hledáme juniory i seniory na oddělení obchodu, kteří se zabývají elektrem a automatizací a mají zájem o obchod. Nebudete prodávat, avšak komunikovat se zákazníkem v AJ a zpracovávat jeho požadavky. Můžete si vydělat zajímavé peníze a naučit se spoustu nového. Počítejte s fajn kolektivem a plnou škálou benefitů.

Popis pozice:

  • příprava technické nabídky pro oblast automatizace a digitálních aplikací od začátku až do finále
  • spolupráce e s dalšími odděleními - prodej, produktový management, finance, právní oddělení, projektové řízení, logistika
  • komunikace s koncovým zákazníkem v AJ (převážně Norsko, USA, Singapur)
  • zajistit, aby nabídka splňovala všechny parametry a požadavky

Profil kandidáta:

  • VŠ elektro vzdělání
  • Komunikativní AJ (min. B2)
  • Zájem o obchod, orientace na zákazníka
  • Schopnost číst a připravovat technickou dokumentaci
  • Uživatelskoá znalost nástrojů AutoCAD či různých softwarů pro 3D modelování

Nabízíme:

  • Roční finanční bonus
  • Možnost práce z domu (Home Office)
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Velmi dobrá dopravní dostupnost v centru Ostravy (vlak, autobus, tramvaj)
  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu
  • Pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování)
  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura)
  • Firemní akce (Vánoční večírek, Family day, Career days, teambuildingy a další)
  • Notebook a mobilní telefon
  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely
  • Active Pass Card – sportovní a odpočinkové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy – skupinové i individuální
  • Možnost dalšího kariérního rozvoje (kariérní plán pro každého zaměstnance)
  • Slevy u partnerů (nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

Máte zájem o tuto nabídku?