Hledáme lidem práci Manpower

HR a účetní administrativa - projekt na 3 roky. Nástup IHNED

Lokalita Všeruby, okres Domažlice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte možnost být u nového projektu? Umíte anglicky a chcete jazyk aktivně využívat?

Jste organizační typ - administrativa, HR, účetnictví? Mám možnost s nástupem IHNED!!

Popis pozice:

  • kontrola účetních dokladů a faktur
  • podpora HR managerky
  • denní kontakt s dalšími odděleními
  • zajištění hladkého průběhu stavby

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti na administrativním postu - ekonomické či HR
  • Nástup ihned
  • AJ - středně pokročilá (denní komunikace s mateřskou společností a s dalšími zaměstnanci stavby)
  • MS office - standardní znalosti
  • selský rozum - umět si poradit v každé příležitosti.

Nabízíme:

  • možnost být u projektu, který je na Plzeňsku ojedinělý
  • možnost denní využití AJ
  • nadstandardní ohodnocení
  • nejednotvárná práce - každý den se bude dít něco jiného

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Klatovy
  • Šot Consult s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Klatovy
  • Edolo Consult s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Staňkov, Domažlice
  • Nhi Hoang Kim
  • 60 530 – 62 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. března
  • Čachrov
  • Městys Čachrov
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Bor
  • Agrobor, s.r.o.
Zveřejněno: 12. dubna
  • Rozvadov
  • King's Entertainment a.s.
Zveřejněno: 18. dubna
  • Rozvadov
  • Rozvadov
  • Stodůlky, Praha
  • SAP Services s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Děčín
  • Karned Tools s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Chrudim
  • Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Chrudim
  • 21 000 – 27 000 Kč
  • Kladno
  • Jana Kočová
  • 11 000 – 15 000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AGROPODNIK DOMAŽLICE a. s., LINTECH, spol. s r.o., Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace, LS stavby s.r.o., Šot Consult s.r.o., Edolo Consult s.r.o., BLOHMANN spol. s r.o., Nhi Hoang Kim, Městys Čachrov, Agrobor, s.r.o., MEDICA FILTER spol. s r.o., King's Entertainment a.s., To & Mi Vdf. spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Krupiér / Krupiérka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Stříbro, Celá ČR, Domažlice, Klatovy, Nýřany, Nýrsko, Staňkov, okres Domažlice, Čachrov, Bor, Kašperské Hory, Rozvadov

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

administrativa administrativní AJ anglicky den ekonom hodnocení HR IT kandidát komunikace manager možnost náplň práce NDA nové Office ohodnocení Plzeň podpora pozice práce společnost účetní zkušenosti znalost znalosti dar jazyk kontakt kontrola náplň oddělení PR profi projekt příležitost příležitosti rok standard stav účetnictví zaměstnanci zkušenost