Hledáme baliče - 1 až 2 směny

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte stabilní zaměstnání v přátelském prostředí ve firmě, která pečuje o své zaměstnance? Chcete pracovat v jednosměnném až dvousměnném provozu? Máte zkušenosti s balením výrobku? Pak hledáme právě Vás :)

Popis pozice:

Vaším úkolem bude:

  • balení hotových výrobků
  • vizuální kontrola produktů
  • obsluha jednoduchých balících strojů

Profil kandidáta:

  • plnoletost
  • zkušenosti s balením výrobků či podobnou činností
  • ideálně nástup ihned

Nabízíme:

Co od nás získáte:

  • atraktivní nástupní mzda a variabilní odměny
  • pátý týden dovolené navíc
  • jednosměnný až dvousměnný provoz
  • závodní stravování v areálu, multisport karta a další benefity
  • zajímavá práce v příjemném a přátelském prostředí
  • dlouhodobá spolupráce ve stabilní firmě
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat životopis! :)