Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Samostatný obchodník – až 55 000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 38.000 – 55.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Máte proaktivní přístup, obchodního ducha a jste orientovaný na výsledky? Zajímáte se o robotizaci? Hledáte práci v kanceláři i v terénu? Hlavní náplň práce: - Vyhledávání nových zákazníků ( v oblasti strojírenství, zámečnictví, kovovýroby) v rámci ČR - Vedení obchodních jednání a uzavírání zakázek - Účast na předváděcích akcích zákazníkům Nabízíme: - Zajímavé finanční ohodnocení – fix 38 000 Kč + provize z prodeje (celkem až 55 000 Kč/M) - Příjemné prostředí a zázemí menší zavedené firmy (26 let na trhu ČR) - Pracovní doba 7:30 – 16:00 hod (týdenní pracovní doba 38 hodin) - Služební automobil (Opel Combi Insignia) i pro soukromé účely - Možnost zaškolení v mateřské společnosti v zahraničí - Týden dovolené navíc - Stravenky Požadujeme: - Technické vzdělání ( strojírenské nebo elektrotechnické) - Aktivní znalost AJ nebo NJ - Ochotu cestovat po ČR ( okolí cca 150km) - Obchodního ducha a samostatnost - Výborné komunikační schopnosti - Pozice vhodná i pro absolventa

  • Hradec Králové
  • SVĚT OKEN s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. března
  • Ústí nad Orlicí
  • KANBAN SERVIS s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Náchod
  • Personal Consult s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Děčín
  • RAF Děčín s.r.o.
  • od 16 400 Kč
  • Ostrava
  • CUBITrans CZ s.r.o.
  • od 10 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • KOBERCE BRENO, spol. s r.o.
  • od 22 000 Kč
  • České Budějovice
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • od 110 Kč / hod
  • Jičín
  • C.S.CARGO a.s.
Zveřejněno: 3. července
  • Jičín

Kaufland Česká republika v.o.s., EQUANS Services a.s., Lidl Česká republika s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., I.D.C. Praha, a.s., EVROPA realitní kancelář, CRI ameba.eu, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., MPZ MB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Alerta s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., Josef Lojek s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Česká spořitelna, a.s., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Konzultant / konzultantka IT, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technický manažer / manažerka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Jičín, Celá ČR, Nová Paka, Osek, okres Jičín, Semily, Turnov, Nový Bydžov, Příšovice, Městec Králové, Vrchlabí, Řepov, Dobrovice

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

absolvent AJ auto automobil Bor ČR den doba elektro hlavní hodnocení HR kancelář Luže mobil Most možnost náplň práce obchodní ohodnocení pozice práce pracovní pracovní doba prostředí samostatnost služební služební auto SOU společnost společnosti stravenky školení týden týden dovolené navíc v zahraničí vedení vhodná výsledky vzdělání zahraničí zámečnictví znalost dovolené finanční firmy jednání komunikační kov náplň navíc obchod obchodník oblast oblasti PR prodej příjemné přístup robot schopnost schopnosti stroj strojírenství technické trh výroby zákazník