- 35 000 – 50 000 Kč
- Plný úvazek
- Vhodné také pro cizince
Jsme českým výrobním závodem, jenž se zabývá výrobou drobné elektroniky.
Jelikož stále rosteme, hledáme nové kolegy, kteří se budou podílet společně s námi na rozvoji naší společnosti.
Aktuálně hledáme šikovné kolegy do závodu sídlící v Krupce na pozici: Technik/Mechanik
Obsluha a údržba pájecí vlny
Obsluha a údržba stanic selektivního pájení (SEHO Mini wave/Inertec)
Kontrola pájecích rámů a nastavení parametrů pájecí vlny
Zodpovědnost za odstranění závad strojů a souvisejícího vybavení
Vytváření programu pro jednotlivé pájecí stroje
Práce s technickou dokumentací
Objednávky náhradních dílů
Kontrola a dodržování plánu údržeb.
Dohled nad vyplňováním pravidelných reportů o provozu zařízení
Údržba technického vybavení.
vyučení / úplné střední s maturitou (není potřeba elektro)
Zručnost
Pečlivost
Spolehlivost
Schopnost se učit novým věcem
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ovšem není podmínka
Pokud ovládáš základy AJ či NJ – máš u nás plusové body, není podmínka
Ochota pracovat na dvousměnný provoz (ranní/odpolední)
Odpovídající mzdové hodnocení (dle dosavadních zkušeností)
Zaměstnání v kmenovém stavu!
Odborné zaškolení
Bohaté zkušenosti v moderní firmě
Přátelské kolegy, co Ti vždy rádi pomůžou
A samozřejmě spoustu benefitů!
Dovolená navíc
Finanční bonusy / prémie
Pracovní prostředky (mobil,notebook….)
13. mzda
Kafetérie
Příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy
Firemní akce
Za každého vhodného uchazeče budeme rádi, tato pozice je vhodná i pro absolventy.

Pokud se chystáte na dovolenou, budete dlouhodobě mimo kancelář nebo jste nemocní, nezapomeňte si nastavit automatickou odpověď. Ukážeme vám, jak má vypadat a připojíme i vzory možných odpovědí. V článku naleznete i vzor automatické odpovědi v angličtině. Víte, že ve svém Outlooku můžete nastavit i pravidla, jak se bude příchozí pošta třídit?

Vybrat si dobře firmu, ve které budete pracovat, neznamená jen brát super výplatu. Zvlášť pokud jde o práci rukama, kde jde často i o zdraví a čas pro sebe a rodinu. Dobrý zaměstnavatel také otevřeně komunikuje, nabízí jistoty a je předvídatelný. Už při prvním kontaktu tak můžeme poznat, jestli něco nehraje.

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.