Směnový mistr výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma GIT Consult Czech s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč

Co od Vás očekáváme:

Hledáme kandidáta na pozici Směnový mistr výroby, který má zkušenosti z výroby – technického směru, vedení lidí a umí si zoorganizovat čas.

Náplň práce:

  • Organizace práce na směně dle denního rozpisu (přidělení práce operátorům, převzetí a předání směn),
  • vedení kolektivu zaměstnanců ve směně,
  • vedení povinné výrobní dokumentace – vypisování směnových výkazu výroby,
  • spolupráce s technologem ohledně technologických parametrů,
  • spolupráce na plánu výroby ve vazbě na potřeby (zákazníků) a kapacitu strojů a operátorů.
  • odpovědnost za stanovenou kvalitu výroby (minimalizace interních zmetků a zákaznických reklamací),
  • odpovědnost za preventivní odstraňování možných příčin havárií,
  • zajištění údržby lisů dle mazacího plánu, odstranění závad lisů,
  • zástup za seřizovače v případě nepřítomnosti.

Požadujeme:

  • Vzdělání SOU/SŠ technického oboru,
  • praxi na stejné nebo podobné pozici,
  • zkušenosti v automotive a s QA velkou výhodou,
  • uživatelská znalost práce s PC,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • ochotu pracovat v rámci směn v nepřetržitém výrobním provozu.

Nabízíme:

  • Stravenky, závodní stravování.
  • Týden dovolené nad zákoník práce.
  • Zajímavou a samostatnou práci.
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání.
  • Mzdu cca 25 000 až 30 000 Kč měsíčně, podle zkušeností a praxe.

Místo výkonu práce: Brno-Šlapanice

V úřípadě, že Vás pozice zaujala, reagujte prosím s Vaším aktuálním životopisem.

Děkujeme za zájem.

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
včerejší
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 20. dubna
  • Šlapanice, Brno-venkov
  • ČEGAN s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Hradec Králové
  • Jiří Peša
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Česká Třebová
  • Pro-Temp spol. s r.o.
  • Mladá Boleslav
  • Aleš Sýkora
  • 15 000 – 17 999 Kč

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 21 Consult Group s.r.o., Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., Randstad HR Solutions s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Avardy s.r.o., Věra Pietrasová, FORUM STANY s.r.o., META-PYRO, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., CREW-MONT s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., JISTU recruitment s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

AJ aktuální auto Bor Brno den dokumentace event hledám interní ISO IT kandidát místo mistr Most náplň práce nepřítomnost odpovědnost ohledně operátor OZP plán pozice práce praxe reklama SOU spolupráce stabilní stravenky stravování Šlapanice týden uživatelská znalost vedení výkon výrobní dokumentace vzdělání zákoník zákoník práce zaměstnanců zaměstnání zkušenosti znalost životopis dokument dovolené kolektiv komunikační místo výkonu práce náplň obor organizace PC PR předání přidělení případ řidič schopnost schopnosti stroj technické technolog uživatel výrobní výroby zájem zákazník závod zkušenost