Práce: Asistent/ka koordinátora - okres Olomouc

lokalita: Olomouc zadavatel: Mediaservis, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

V Mediaservisu jsme profíci na poštovní služby. Máme více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy a letáky. Chceme dále růst. Přidejte se k nám do týmu a budujte si svůj vlastní.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent Koordinátora z okresu Olomouc.

Náplň práce:

  • spolupráce s koordinátorem distribuce na projektu předplatného novin
  • kontrola roznosu a řešení reklamací v přiděleném okrese
  • školení doručovatelů
  • práce na počítači v interním systému, vyhodnocování efektivity distribuce

Požadavky:

  • zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • uživatelská znalost MS Office (zejména Word a Excel)
  • řidičský průkaz sk. B s VLASTNÍM automobilem
  • silná osobnost odolná vůči stresu
  • časová flexibilita
  • zkušenosti v oblasti poštovních služeb výhodou

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu cca od 5:00 hod. ráno
  • dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • proplácíme cestovní náhrady
  • zajímavou a různorodou práci z velké části v terénu
  • stravenky
  • kartu výhod Multisport
  • sick days
  • nástup možný ihned

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Toplist