Hledáme lidem práci Manpower

Písek. Kontrola kvality-lehká práce v sedě, 2 směny,110 Kč/h+stravenky+dopravné

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme spolehlivé a pečlivé pracovníky na pohledovou kontrolu dílů (vada je na první pohled viditelná). Místo výkonu práce Písek - nejedná se o průmyslovou zónu !!! Jedná se o fyzicky nenáročnou práci v sedě vhodnou pro muže i ženy.

Směnnost - ranní - odpolední

Popis pozice:

- pohledová kontrola kvality, vyřazování vadných dílů
- reporting
- práce v sedě
- kontrola lehkých dílů

Profil kandidáta:

- spolehlivost
- dobrý zrak

Nabízíme:

- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- základní mzdu 110 Kč/h
- zákonné příplatky za směnnost
- 20 dní dovolené
- stravenky
- dopravné

  • Slavonice
  • DENS caninus, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. ledna
  • Liberec
  • KUPEN GF cz, s.r.o. v likvidaci
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Třinec
  • PROLIFIC CZ s.r.o.
  • 18 000 – 35 000 Kč
  • Miroslav
  • OKO 69, s.r.o.
  • od 6 800 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Nový Jičín
  • HYUNDAI LXM motors s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Ústí nad Orlicí
  • Moldex/Metric v.o.s.
  • od 20 000 Kč
  • Planá, Tachov
  • od 83 Kč / hod
Zveřejněno: 14. ledna
  • České Budějovice
  • Ladislav Mlčák
  • od 26 000 Kč
  • Hluboká nad Vltavou
  • Premium Hotels & Resorts a.s.
  • od 18 000 Kč
  • Rudolfov
  • Střední škola a Vyšší odborná škola…
  • od 10 750 Kč

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Odbory - proč a jak je založit

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

hlavní IT kandidát kvality místo náplň práce Písek plat pozice práce pracovní pracovní poměr pracovník příplatky reporting směny stravenky výkon díl dovolené kontrola místo výkonu práce náplň poměr PR profi průmysl report