Hledáme šikovného skladníka do Jablonce nad Nisou

Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte řidičský průkaz, zkušenost s VZV, ale nemáte platný průkaz?

Pokud Vám nevadí pracovat v nestandartním režimu 4 dny práce, 4 dny volno, mohla by tato nabídka být pro Vás :)

Popis pozice:

Hlavní pracovní náplní budou nakládky a vykládky kamionů a zaskladňování / vyskladňování zboží.

Profil kandidáta:

  • SOU nebo SŠ
  • praxi ve skladu a s manipulační technikou - je podmínkou
  • platné osvědčení není nutné, je ale výhodou
  • zodpovědnost při práci se čtečkami čarových kódů

Nabízíme:

  • mzdu odpovídající náročnosti práce a zodpovědnosti
  • nástup přímo do kmene
  • možnost práce přesčas
  • 13. a 14. plat, 25 dní dovolené
  • možnost profesního vzdělávání a růstu
  • příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
  • příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • permanentky do divadla a další kulturní a sportovní aktivity