Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Elektromechanik , HPP/180kč/h

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Krnov
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušené elektromechaniky do výrobního podniku v Krnově.

Náplň práce:

  • výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel
  • výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají
  • výroba a opravy historických kolejových vozidel
  • strojírenská výroba rotačních dílů včetně indukčního kalení, svařenců a opracování odlitků pro vagónový průmysl

Požadujeme:

  • Výuční list/maturitu v oboru nebo zkušený elektromechanik s praxí
  • Oprávnění dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Pracovní doba 37,5 h/týden
  • Práce na tři směny
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost ubytování

Kontakt:
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář
nebo volejte na zobrazit tel. číslo
Místo výkonu práce Krnov.

Montážní dělník/ce

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Opava
  • 28 000 – 38 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 18. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Plzeň-město
  • PAVLOV TREJD BUSINESS a.s.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
Zveřejněno: 3. května
Zveřejněno: 15. března
  • Průhonice
  • Hilti ČR spol. s r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 25. září
  • Břidličná
  • Sdružené zdravotnické zařízení Krnov,…
  • 22 000 – 26 300 Kč

Comac jobs s.r.o., ARAKO spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Markmont, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Miloslav Ševčík, FERRAM, a.s., Trenkwalder a.s., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., RenoServices, s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Bruntál, Opava, Hradec nad Moravicí, Krnov, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Bílov, okres Nový Jičín, Klimkovice, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Studénka, Šternberk, Potštát

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

AJ Bor den doba dokumentace elektro elektromechanik e-mail EU hlavní hledám IT Krnov místo možnost náplň práce podnik práce pracovní pracovní doba pracovní poměr příspěvek směny týden ubytování výkon výroba Zruč životopis díl dokument historický kontakt list místo výkonu práce Morava náklad náplň obor oprávnění opravy osobní poměr PR průmysl případ stroj výrobní