NÁSTUP ROVNOU DO KMENE - operátor/ka ve výrobě léčiv

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Třinec
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 20.000 – 25.000 Kč
  • STABILNÍ PRÁCE • ČISTÉ A KLIMATIZOVANÉ PROSTŘEDÍ • ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ • PRÁCE V PŘÁTELSKÉM KOLEKTIVU • KVALITNÍ ZAUČENÍ S PODPOROU MENTORA • NÁSTUP ROVNOU DO KMENE

To vše Vás čeká, pokud nastoupíte na pozici OPERÁTOR/KA VE VÝROBE LÉČIV V TŘINCI >>>VOLEJTE zobrazit tel. číslo

Nabízíme:

  • NÁSTUP ROVNOU DO KMENE
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práci v moderním, čistém, klimatizovaném prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Kvalitní zaučení a podporu mentora
  • Práci na plný úvazek
  • Stravenkový paušál, dotovanou stravu
  • Dovolenou nad rámec zákona – celkem 25 dnů
  • Nástup možný ihned
  • Možnost karierního růstu
  • Možnost přechodu do kmenového stavu po prvním roce

Popis pracovní pozice:

  • Týmová práce ve výrobě léčiv
  • Příprava, kontrola a navažování sypkých a tekutých materiálů
  • Obsluha a nastavování strojů
  • Evidence veškerých činností, drobná administrativa
  • Kontrola meziproduktů a produktů
  • Balení hotových produktů

Požadujeme:

  • Střední vzdělání (výuční list)/ příp. základní vzdělání
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Pracovitost, pečlivost a samostatnost
  • Ochota pracovat ve 2-směnném provozu, časem v 3-směnném
  • Dobrý zdravotní stav

Kontaktujte nás
Marek Badura
tel.: zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku?