Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme šikovného Technika

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme šikovného kolegu do týmu.

Popis pozice:

  • diagnostika kancelářských strojů (převážně notebooků a telefonů)
  • opravy a testování desek plošných spojů

Profil kandidáta:

  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Dobrá orientace v elektrotechnických schématech a komponentech
  • Dobrou znalost PC (zejména hardware)
  • Zkušenosti s pájením

VÝHODOU, NE PODMÍNKOU:

  • Zkušenosti s opravami a diagnostikou elektronických zařízení
  • SOU/SŠ elektro (slaboproud, počítačové systémy)

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené plus 3 dny volna ročně navíc po odpracovaných letech
  • Po zkušební době 1 sick day
  • Bonus ve výši 3 000 Kč (po uplynutí zkušební doby) za nástup
  • Měsíční příspěvek 300 Kč na benefitní kartu Sodexo
  • K narozeninám dostaneš 500 Kč příspěvek na benefitní kartu
  • Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč. Prakticky znamená, že za každou odpracovanou směnu získáte 55 Kč/denně do mzdy
  • Společnost má firemní školku pro děti zaměstnanců
  • Ve firemní kantýně je možnost zakoupit sídaně i obědy
  • společnost pořádá pro zaměstnance velkou škálu firemních akcí a příspěvek na individuální teambuildingy v hodnotě 800Kč/rok
  • Firemní posilovna je dostupná i o víkendu
  • Kurzy angličtiny na pracovišti
  • Víme že pracovní kolektiv je důležitý a proto, když doporučíš kamaráda, který nastoupí, tak nejenom, že budeš mít skvělého kolegu, ale také za něj získáš 4 000 - 15 000 Kč (podle doporučené pozice)

Pokud vás zaujala pozice zašli nám svůj životopis a budeme vás co nejdříve kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Mladá Boleslav
  • Futurum personal s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. dubna
  • Ruda nad Moravou
  • Základní škola Ruda nad Moravou, okres…
  • 32 170 – 41 940 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Velké Losiny
  • KUBÍČEK VHS, s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Kyjov, Hodonín
  • Město Kyjov
  • 42 120 – 54 690 Kč

O2 Czech Republic a.s., JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, MUNIPOLIS s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka operačních systémů, Technik / technička IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Geodet / Geodetka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

benefit bonus den elektro hledám HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát kurz kurzy místa možnost mzdy paušál pečlivost postup pozice pracovní pracovní místa pro zaměstnance příspěvek řízení sick day SOU společnost společnosti stravenkový paušál teambuilding technik telefon Týn uchazeč víkend vyšší zaměstnanců zkušenosti znalost Zruč životopis daně dny dobro doby dovolené firemní kolektiv kontakt kov měsíční na pracovišti navíc oprava opravy PC počítač PR profi případ přístup rok stroj systém systémy technický technika test tým volna volná pracovní místa zkušební zkušenost