Hledáme lidem práci Manpower

KONTROLOR KVALITY - zubní implantáty -

Lokalita Mnichovo Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro malou společnost s rodinnou atmosférou, zabývající se výrobou zubních implantátu, hledáme šikovné a pečlivé Kontrolory výroby!

Popis pozice:

  • Kontrola hotových výrobků (s přesností na tisíciny)
  • Měření - 3D a optika
  • Práce s mikroskopem
  • Úzká spolupráce s CNC obráběči
  • 3 směny: pracovní doba neděle 22:00 až pátek 22:00

Profil kandidáta:

  • Zkušenost na obdobné pozic
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Praxe s měřením
  • Dobrý a přesný zrak
  • Praxe na CNC strojích velkou výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v malé firmě cca 30 lidí
  • Stravenkový paušál (100,-Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 4 týdny dovolené a 1 týden osobního volna
  • Přísun ovoce a vitamínů na pracovišti zdarma
  • Firemní akce
  • Dobrá dopravní dostupnost (vlakové a autobusové nádraží cca 50m)
  • A jednou za čas firemní snídaně, kde si u kafe popovídate se šéfem nejen o práci:-)

Zaujala Vás nabídka a chtěli byste být součátí tohoto přátelského kolektivu? Zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář. :-)

  • Frýdek-Místek
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. září
  • Olomouc
  • JOLIEN Consulting s.r.o., v likvidaci
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 21. září
  • Olomouc
Zveřejněno: 2. listopadu
Zveřejněno: 19. ledna
  • Mladá Boleslav
  • InWork LBC s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 8. února
  • Ústí nad Orlicí
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 2. března
  • Karviná
  • SGP - Sorting Group Czech Republic spol…
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 4. března
  • Jihomoravský kraj
  • Lucie Sedláčková
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Valašské Meziříčí
  • Patrik Stahl
  • od 105 Kč / hod
Zveřejněno: 20. července
  • Praha
  • SIVRELO s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Belgie
  • Jetty s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Jirny
  • Re-sorting s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 6. září
  • Miličín
  • ELKO Metal Parts, výrobní družstvo
Zveřejněno: 20. září
  • Bor
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Jablonec nad Nisou
Zveřejněno: 23. ledna
  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • TECNOCAP s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 4. srpna
  • Kolín
  • METAL TRADE COMAX, a.s.
  • od 24 000 Kč
  • NG system s.r.o.
  • 16 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • 17 000 – 21 000 Kč
  • INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Zubří, Vsetín
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Písek
  • 16 000 – 18 000 Kč
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Nižní Lhoty
  • YURA Corporation Czech, s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • Ledeč nad Sázavou
  • SCHÄFER - SUDEX s.r.o.
  • Studénka
  • MSV Metal Studénka, a.s.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Průhonice
  • Hilti ČR spol. s r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 25. září
  • Břidličná
  • Sdružené zdravotnické zařízení Krnov,…
  • 22 000 – 26 300 Kč
  • Petrovice u Karviné
  • Martin Kolek s.r.o.
  • 16 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 26. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Turnov, Liberec, Jičín, Nymburk, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Poděbrady, Nový Bydžov

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ akce auto den doba formulář hledám IT kandidát kontrolor kvality měření nabídka náplň práce paušál penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba praxe připojištění příspěvek směny SOU společnost spolupráce stabilní stravenkový paušál týden zaměstnání zdarma znalost zubní životopis daně dar dny dopravní dovolené firemní kolektiv kontrola kov na pracovišti náplň odpovědní osobní penzijní PR profi přátelské stroj technický týdny volna výroby zkušenost