KONTROLOR KVALITY - zubní implantáty -

Lokalita Mnichovo Hradiště
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro malou společnost s rodinnou atmosférou, zabývající se výrobou zubních implantátu, hledáme šikovné a pečlivé Kontrolory výroby!

Popis pozice:

  • Kontrola hotových výrobků (s přesností na tisíciny)
  • Měření - 3D a optika
  • Práce s mikroskopem
  • Úzká spolupráce s CNC obráběči
  • 3 směny: pracovní doba neděle 22:00 až pátek 22:00

Profil kandidáta:

  • Zkušenost na obdobné pozic
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Praxe s měřením
  • Dobrý a přesný zrak
  • Praxe na CNC strojích velkou výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v malé firmě cca 30 lidí
  • Stravenkový paušál (100,-Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 4 týdny dovolené a 1 týden osobního volna
  • Přísun ovoce a vitamínů na pracovišti zdarma
  • Firemní akce
  • Dobrá dopravní dostupnost (vlakové a autobusové nádraží cca 50m)
  • A jednou za čas firemní snídaně, kde si u kafe popovídate se šéfem nejen o práci:-)

Zaujala Vás nabídka a chtěli byste být součátí tohoto přátelského kolektivu? Zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář. :-)