Práce: OPERÁTOR VÝROBY 25 000 Kč/měs. + LUX. BYT + ZÁLOHY!!

lokalita: Celá ČR zadavatel: NEWMAN Personnel Agency, s.r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme šikovné muže i ženy (i bez praxe) pro práci ve výrobě automobilových dílů v Chomutově v Severních Čechách. Práci nabízíme včetně ubytování v pěkných bytech.

Pracovní náplň:

  • Jedná se o čistou nenáročnou práci obsluhy strojů nebo kontrolu jednotlivých dílů.

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Práci v čistém a příjemném prostředí.
  • Plat cca. 25 000 – 26 000 Kč/měs. + možnost zálohy každý týden.
  • Ubytovní v pěkných zařízených bytech 2+1, 2+kk nebo 3+1 za 3 500 Kč/os./měs. v případě že bydlíte na pokoji v páru, 5 000 Kč/os./měs. v případě, že chcete pokoj jen pro sebe.
  • Velmi pohodlné bydlení ve velmi pěkně zaříných bytech v malém počtu pracovníků uzpůsobené pro dlouhodobé bydlení.
  • Širokou škálu benefitů.

Požadujeme:

  • Min. základní vzdělání.
  • Ochotu pracovat na 3-směnný provoz.
  • Manuální zručnost.
  • Spolehlivost, zodpovědnost.
  • Čistý trestní rejstřík.

Nástup dle dohody.

Vhodné i pro absolventy!

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a kontakt na Vás, abychom Vám mohli zavolat.
Zasláním Vašeho životopisu společnosti NEWMAN Personnel Agency, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Celá ČR

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

24.000 – 26.000 Kč

Kontaktní osoba

Inka Krejčí

Telefon

775198444

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist