Obsluha stroje

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Plzeň
Firma Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Min. vzdělání Základní

Pro kompletační centrum u Štěnovice hledáme vhodné kandidáty pro pracovní pozici OPERÁTORA STROJE

Náplň práce:

  • obsluha a nastavení stroje
  • obsluha kompletační nebo balící linky.
  • Zodpovědnost za: základní nastavení stroje, výměnu formátovacích dílů, kontrolu kvality/kvantity komponentů ke kompletaci finálních produktů
  • správné hlášení do počítačových systémů

Požadujeme:

  • důslednost, pečlivost, dochvilnost
  • základní znalost práce na PC
  • „multifunkčnost“ – práce na různých typech strojů
  • dobrý zrak

Nabízíme:

  • základní mzdu 135,–/hod
  • bonusy od mistra 0–35,–/hod
  • příspěvěk na stravování
  • týdenní zálohy
  • možnost ubytování
  • 20 dní dovolené
  • zajištěná doprava do práce zdarma je samozřejmostí.

Máte zájem o tuto nabídku?