Hledáme lidem práci Manpower

Specialista dodavatelské kvality

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Strojírenství a automobilový průmysl
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 46.500 – 60.000 Kč
Kontakt Zuzana Adamčíková, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme Specialistu kvality pro nákup!

Klient pro excelenci v oblasti technologických řešení a produktů, které zlepšují a usnadňují každodenní život. Je jedním z lídrů v oblasti inovací a technologického pokroku.

Nástup do kmene je ihned!

Popis pozice:

  • Plánovat a provádět preventivní opatření pro zajištění kvality u dodavatelů
  • Spolupracovat při začínající výrobě u dodavatele
  • Zajištovat dodržování kvalitativních požadavků
  • Definovat požadavky na vzorkování, vyhodnocovat a uvolňovat dílce v souladu s VDA 2
  • Komunikovat kvalitativní požadavky s odbornými interními odděleními
  • Spolupracovat na výběru dodavatelů a prezentovat stav projektů vyššímu managementu

Profil kandidáta:

  • VŠ nebo SŠ s maturitou a min. 2 roky praxe v oboru
  • Plynulá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Mít předešlé zkušenosti s kvalitativními metodami a nástroji se zaměřením na preventivní plánování kvality (PPAP, FMEA, MSA, SPC, PQP)
  • Znát výrobní a montážní procesy
  • Komunikovat, pracovat v týmu a  být ochotný často cestovat (i mimo ČR)

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 46.500 – 60.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce
  • Náborový příspěvek 70.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Pružná pracovní doba, možnost využití Home office
  • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup přímo do kmene
  • Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok)
  • Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení)
  • Penzijní příspěvek
  • Smlouva na HPP a na dobu neurčitou
  • Práce v moderní výrobě

Pokud jste připraveni na výzvu a chcete být součástí úspěšného týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis ještě dnes. Těšíme se na spolupráci s vámi!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

AJ Bor ČR den doba dodržování dopis EU event hledám home office HR interní inzerát inzeráty IT kandidát kvalita kvality management měření místa motivační dopis možnost mzda na dobu neurčitou nábor nová Office pec plán plánování plat postup pozice požadavky práce pracovní pracovní doba pracovní místa praxe procesy pružná pracovní doba příplatky příspěvek smlouva SOU specialist specialista společnost společnosti sport stravování uchazeč vyšší vzor zákoník zdarma zkušenosti znalost životopis anglické cafeterie dar díl dovolené jazyk kov list metoda motivační na dobu náborový nástroj oblast oblasti obor odbor odborný oddělení PC penzijní PR proces profi projekt pružná případ přístup rok řešení součást stav stroj technolog tým volná pracovní místa výběr výrobní závod zkušenost