Práce: Pohodová práce ve výrobě pro muže i ženy-až 21 500 Kč #SV9EP

lokalita: Brno zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Pro našeho významného klienta, výrobce technických plastových dílů pro automobilový průmysl, lékařství, TV & audio, kancelářské aplikace a do domácností, hledáme šikovné uchazeče na pozici operátora výroby nebo manipulanta lisovny. Tato práce je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Předchozí praxe není nutná.

Náplň práce operátora výroby:

  • příprava dílů před lakováním
  • obsluha lisu
  • skládání a balení hotových dílů
  • vizuální kontrola, jednoduché opracování výrobků

Nabízíme:

  • dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • na základě oboustranné spokojenosti je zde vysoká možnost přechodu do kmenového stavu zaměstnavatele
  • zajímavé finanční ohodnocení, měsíční a čtvrtletní bonusy
  • nadstandardní příplatek za práci přesčas
  • 24 dní dovolené/rok
  • příspěvek na dopravu
  • občerstvení na pracovišti, příspěvky na stravování
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • možnost napracování hodin
  • místo výkonu práce: Letovice

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pečlivost
  • docházku na 3-směnný provoz nebo nepřetržitý 12h provoz
  • nástup ihned

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

17.500 – 21.500 Kč

Kontaktní osoba

Personální konzultantka Brno

Telefon

731 198 782

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist