Práce: Pracovník/ce ve skladu - dvousměnný provoz #zH2F4

lokalita: Pardubice zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Pro známou společnost sídlící v Černé za Bory hledáme nové pracovníky do skladu. Práce probíhá ve 2 směnném provozu – ranní a odpolední směny. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Náplň práce ve skladu: příjem a výdej zboží, skladování a manipulace s výrobky, účast na inventurách.

Nabízíme:

  • mzdu až 20 000 Kč/měsíc
  • nadstandardní příplatky za práci o víkendu
  • extra bonusy ke mzdě
  • stravenky v hodnotě 80 Kč již od první směny
  • dobrou dostupnost na pracoviště (cca 10 min. pěšky od zastávky MHD)

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • plnoletost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

16.300 – 20.000 Kč

Kontaktní osoba

Konzultantka pobočky Pardubice

Telefon

777 587 011

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist