Hledáme lidem práci Manpower

Recruiter s angličtinou v ČB

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte v týmu úspěšných recruiterů pro ManpowerGroup! To důležité vás naučíme!

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur! U nás Vás čeká práce, při které se budete setkávat s úspěšnými klienty a zajímavými kandidáty! Baví Vás náročné výzvy, interview v českém i anglickém jazyce a neustálá komunikace? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho úspěšného týmu hledáme šikovné kandidáty, kteří již mají zkušenosti například z aktivního call centra, finančního nebo bankovního poradenství či jako obchodní zástupce. Posílíte naše řady?

Pošlete nám životopis a motivační dopis v angličtině i v češtině. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, nové kanceláře v centru Českých Budějovic, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Vaší denní činností bude:

- hledání vhodných kandidátů z různých zdrojů (inzertní portály, LinkedIn, interní databáze..)

- aktivní prezentace kandidátů našim klientům

- vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce

- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty a kandidáty

- a samozřejmě komunikace se skvělými kolegy

Profil kandidáta:

Kdo jste?

- energická a dravá osobnost s obchodním duchem

- umíte skvěle komunikovat jak osobně, tak i po telefonu

- plynulá znalost češtiny/slovenštiny a angličtiny je určitě nutností

Nabízíme:

Co nabízíme?

- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti

- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační mzdové ohodnocení

- řadu benefitů - 28 dní volna celkem, možnost home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod

- práci v centru Českých Budějovic, jaké to u nás ve společnosti, můžete vidět na stránkách www.manpower.cz/nas-tym

- příležitostí k rozvoji – propracovaný systém zaškolení a následné vzdělávání

- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností

- nástup možný ihned

  • České Budějovice
  • AGROZET České Budějovice, a.s.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Lucie Sedláčková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Karlín, Praha
  • Orienta Czech s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • SIMACEK HS, spol. s r.o.
  • od 75 Kč / hod
Zveřejněno: 27. října
  • Bzenec
  • Zámecké vinařství Bzenec s.r.o.
  • 17 500 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Sokolov
  • FORNICA cosmetics s.r.o.
  • 120 – 200 Kč / hod
  • Hradec Králové
  • ARROW International CR, a.s.
  • 21 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Vinohrady, Praha
  • TransPerfect s.r.o.
  • 30 500 – 46 000 Kč
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • Aircraft Industries, a.s.
  • 130 – 150 Kč / hod
  • Nový Jičín
  • SEMAG spol. s r.o.
  • 15 900 – 17 500 Kč
  • Hazlov
  • HUGO EXPO Hazlov s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • RO Gastroservis - CB s.r.o.
  • od 35 000 Kč

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

AJ bankovní benefit benefity bonus činnost data den doba dopis důležité EU flexibilní hledám hodnocení home office HR interní IT kancelář kandidát komunikace kurz kurzy LinkedIn mobil Most motivační dopis možnost mzda náplň práce nové obchodní obchodní zástupce Office ohodnocení poradenství pozice práce pracovní pracovní doba příklad RECRU recruiter rozvoj SOU společnost společnosti stravenky školení teambuilding telefon vhodný vzdělávání zaměstnanec zástupce zkušenosti znalost životopis agent anglické cafeterie centra české databáze díl doby finanční kontakt kov motivační mzdové náplň obchod osobnost PC personální portál portály PR pracovní doby prezentace profesní profi příležitost systém trh tým volna zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zdroj zkušenost