Vedoucí oddělení životního prostředí Odboru stavebního a životního prostředí

Karviná
20.450 – 30.750 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Bakalářské
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou od 1. 4. 2018

Hlavní náplň činnosti: řízení, kontrola a zajišťování činnosti oddělení životního prostředí
Místo výkonu práce: Karviná
Délka pracovního poměru: doba neurčitá
Předpokládaný nástup: 01.04.2018 nebo dle dohody
Předpoklady pro vznik pracovního poměru: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů – výběrového řízení se může zúčastnit fyzická osoba, která splňuje zákonem stanovené podmínky, tedy která je:

  • státním občanem České republiky nebo cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt,
  • dosáhla věku 18 let,
  • je způsobilá k právním úkonům,
  • je bezúhonná,
  • ovládá jednací jazyk,
  • splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem
  • splňuje předpoklady pro výkon funkce obsazené jmenováním v souladu se zákonem č. 451/1991 Sb., ve znění pozdějších předpisů (tzv. lustrační zákon).

Požadavky:

  • ovládání MS Windows na úrovni ECDL,
  • řízení tzv. referentského vozidla (řidičský průkaz skupiny B), aktivní řidič.

Lhůta pro podání přihlášky: do 21. března 2018
Co musí písemná přihláška obsahovat, jaké doklady uchazeč připojí, to vše viz.: https://www.karvina.cz/magistrat/uredni-deska?category=10&submit=Filtrovat

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 24 750 – 26 250 Kč
  • Zkrácený úvazek
včerejší
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Ostrava Ostrava
  • Plný úvazek
včerejší
Mobis Automotive Czech s.r.o. | Mobis Automotive Czech s.r.o. | Nižní Lhoty Nižní Lhoty
  • 32 280 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
LogicVision s.r.o. | LogicVision s.r.o. | Místek, Frýdek-Místek Místek, Frýdek-Místek
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro rodiče
včerejší
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | Správa uprchlických zařízení… | Vyšní Lhoty Vyšní Lhoty
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
InfoTel, spol. s r.o. | InfoTel, spol. s r.o. | Moravská Ostrava, Ostrava Moravská Ostrava, Ostrava
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Město Frenštát pod Radhoštěm | Město Frenštát pod Radhoštěm | Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm
  • 22 980 – 33 790 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. prosince
Daniel Drvota | Daniel Drvota | Klučov, Kolín Klučov, Kolín
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. února

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Comac jobs s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Správa železnic, státní organizace, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Věra Pietrasová, ONE KLIMA s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Mobis Automotive Czech s.r.o., Auto Tichý s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Trenkwalder a.s., LogicVision s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, TECHNOTRON - METAL s.r.o., Chromservis s.r.o., Statutární město Havířov, Globus ČR, v.o.s., InfoTel, spol. s r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Uklízeč / Uklízečka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Obchodní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka v energetice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Nošovice, Nižní Lhoty, Karviná, Vítkovice, Ostrava, Sedliště, okres Frýdek-Místek, Český Těšín, Místek, Frýdek-Místek, Vyšní Lhoty, Bohumín, Rychvald, Moravská Ostrava, Ostrava, Havířov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT