Automechanik, Opravář - Nákladních Vozidel

Nymburk
32.000 – 37.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Vhodné také pro

Hledáme do svého týmu zaměstnance AUTOMECHANIKA, OPRAVÁŘE nákladních, užitkových a osobních vozidel:

Náplň práce:

  • diagnostika poruch a stavu nákladních, užitkových a osobních vozidel
  • stanovení způsobu opravy
  • provedení opravy
  • provádění údržby, prohlídek a oprav
  • posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
  • provádění generálních oprav a zkušební jízdy

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
  • bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
  • časovou flexibilitu, loajálnost
  • vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
  • řidičský průkaz skupiny B, C+E (výhodou)
  • praxe v oboru

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • firemní bonusy a benefity
  • mobilní telefon.

Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem: Odpovědět na inzerát

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

CRI ameba.eu, s.r.o. | CRI ameba.eu, s.r.o. | Židněves Židněves
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
HYDROPRODUCT s.r.o. | HYDROPRODUCT s.r.o. | Kluk, Poděbrady Kluk, Poděbrady
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Školička plavání Kosatka, z. s. | Školička plavání Kosatka, z.… | Mladá Boleslav IV, Mladá Boleslav Mladá Boleslav IV, Mladá…
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
CRI ameba.eu, s.r.o. | CRI ameba.eu, s.r.o. | Hořátev Hořátev
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Lysá nad Labem Lysá nad Labem
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Labem-Stará…
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. srpna
SH Job Partners s.r.o. | SH Job Partners s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • 60 000 – 90 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o. | AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s… | Čeperka Čeperka
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 1. září
AGRODÍLNY, spol. s r.o. | AGRODÍLNY, spol. s r.o. | Hrušovany nad Jevišovkou Hrušovany nad Jevišovkou
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. září
ZEMPRA KL s.r.o. | ZEMPRA KL s.r.o. | Horšovský Týn Horšovský Týn
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. srpna
Mydlářka a.s. | Mydlářka a.s. | Trhový Štěpánov Trhový Štěpánov
  • od 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. října
Miroslav Půbal | Miroslav Půbal | Šumavské Hoštice Šumavské Hoštice
  • do 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. července
Mosolf Automobillogistik s.r.o. | Mosolf Automobillogistik s.r… | Dobrovice Dobrovice
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. | Volvo Group Czech Republic, s… | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
Autoservis MH s.r.o. | Autoservis MH s.r.o. | Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 24. ledna
LKW Petr Urban Říčany,s.r.o. | LKW Petr Urban Říčany,s.r.o. | Světice Světice
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. května
Time Worxx Management GmbH | Time Worxx Management GmbH | Německo Německo
  • 3 000 – 4 000 €
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. února
A B  A U T O B O S S  s.r.o. | A B  A U T O B O S S  s.r.o. | Český Těšín Český Těšín
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. září
RD Rýmařov s. r. o. | RD Rýmařov s. r. o. | Rýmařov Rýmařov
  • od 16 200 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 16. prosince
PVS Group s.r.o. | PVS Group s.r.o. | Nepomuk, Plzeň-jih Nepomuk, Plzeň-jih
  • od 20 160 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 16. prosince
Mondi Bags Štětí a.s. | Mondi Bags Štětí a.s. | Štětí Štětí
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 17. prosince
ROBLON, s.r.o. | ROBLON, s.r.o. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. ledna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
CRI ameba.eu, s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., HYDROPRODUCT s.r.o., Školička plavání Kosatka, z. s., ManpowerGroup s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., KATRING, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., INPROMA, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., Martin Kordek, Česká pošta, s.p., McDonald's ČR spol. s r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., HR Direct s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Louda Auto a.s., S.B.S. SECURITY s.r.o., APRM s.r.o., SH Job Partners s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Instruktor / Instruktorka, Lektor / Lektorka, Trenér / Trenérka, Vedoucí týmu / Team leader, Laborant / Laborantka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička automatizace, Procesní inženýr / inženýrka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Židněves, Celá ČR, Jirny, Kluk, Poděbrady, Mladá Boleslav IV, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav, Český Brod, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Kolín, Mochov, Hořátev, Nymburk, Hlavenec, Lysá nad Labem, Dobšice, okres Nymburk, Benátky nad Jizerou, Dobrovice, Zásmuky, Libáň, Vrbová Lhota, Poděbrady, Milovice, okres Nymburk

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto generál
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT