Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Kuchař/ka (ranní směna)

Lokalita Rakovník
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 17.000 – 20.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 3. 2017

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Místo výkonu práce: P&G Rakona, Ottova 402, Rakovník
Do restaurace pro zaměstnance Rakony hledáme kolegyni/kolegu na přípravu denního menu.
Náplň práce: příprava jídel z denní nabídky
Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru gastronomie na pozici kuchař/ka – šéfkuchař/ka, spolehlivost
Nabízíme: zázemí nadnárodní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, příjemné pracovní prostředí, pracovní doba: ranní směna, příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce u společnosti, 20 dní placené dovolené, závodní stravování
Kontakt: p.Štanc zobrazit tel. číslo , e-mail: e-mail přes odpovědní formulář nebo osobně

Číšník / Servírka

Nutně vás hledají
  • Rakovník
  • TENIS CENTRUM CAFEX, s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Herní zóna
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Malé Kyšice
  • AP BREJCHA s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Kladno
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 21 500 – 23 300 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Recovera Využití zdrojů a.s.
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • Chomutov
  • JACQUES CAFÉ s.r.o.
  • 13 000 – 16 000 Kč
  • Uherské Hradiště
  • KYOCERA AVX Components s.r.o.
  • od 15 200 Kč

O2 Czech Republic a.s., TENIS CENTRUM CAFEX, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Delirest services s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Jiří Černý, EVROPA realitní kancelář, Lidl Česká republika s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., AP BREJCHA s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HGS, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ARAMARK, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ProJobEU s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PATOK a.s., Petr Brunclík, Jobs Contact Personal, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Uklízeč / Uklízečka, Hospodář / Hospodářka, Podlahář / Podlahářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Montážník / Montážnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů

Kladno, Rakovník, Celá ČR, Stochov, Velká Dobrá, Malé Kyšice, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Beroun, Slaný, Staňkovice, okres Louny

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

astronom Bor den doba e-mail EU gastro gastronomie hledám IT místo na dobu neurčitou nabídky náplň práce penzijní připojištění pojištění požadavky práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe pro zaměstnance prostředí připojištění příspěvek Rakovník restaurace společnost společnosti stravování výkon dovolené kontakt kov místo výkonu práce na dobu náplň národní obor penzijní placené PR příjemné příjemné pracovní prostředí příprava směna vyučení závod