- 30 000 – 90 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly: podpora firemního informačního systému HELIOS Inuvio; vedení dokumentace požadavků a jejich řešení; konfigurace a správa sítě a síťových prvků; komunikace s uživateli, analýza a řešení jejich požadavků; vytváření tiskových sestav.
Co od Vás zaměstnavatel očekává: SŠ/VŠ vzdělání (IT výhodou); znalost správy MS Windows serveru, sítě; základní znalost správy MS SQL serveru; pokročilá znalost práce s MS Office; základní orientaci v podnikových procesech (logistika, skladové hospodářství, fakturace) a účetnictví výhodou; alespoň základní znalost AJ; analytické a logické myšlení, samostatnost, dobré komunikační schopnosti; ochotu se učit.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí dlouhodobě prosperující české výrobní společnosti v automotive, zaškolení a možnost profesního růstu, jistotu stabilního zaměstnání, pracoviště v Jaroměři, benefity (4 týdny dovolené + 1 týden bonusového volna navíc, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní karta a další výhody).
Kontakt – paní Gruss Sabina, tel.: Zobrazit tel. číslo , e-mail: e-mail přes odpovědní formulář (pro zaslání životopisu).
KARSIT, s.r.o.
Jaromírova 91
551 01 Jaroměř
IČO: 47455608
Datová schránka: rqce8ef
Další informace:
GPS: 50.35574,15.929982,
S-JTSK: -739942.63 -1043389.26,
RUIAN: 21778604
Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.