- 80 000 – 125 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné řidiče indukčního zakladače Linde do skladu automobilového průmyslu v Rokycanech.
Řidič zakladače zaváží výškové regály pomocí indukčního regálového vysokozdvižného zakladače Linde. Giterboxy se zakládají na obě strany regálů, kabina se posouvá do výšky s materiálem. Jedná se o práci ve výšce a celou směnu v sedě. Práce ve 3 směnném provozu (PO – PÁ, 8 hodinové směny).
Požadujeme praxi v oboru, platné papíry na VZV včetně kategorie G.
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, garance stejné mzdy, jako v kmenu společnosti včetně měsíčních prémií, 25 dní dovolené, stravenkový paušál, zajištěné ubytování, týdenní zálohy, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele. Mzdy vyplácíme na účet, pro ty kteří účet nemají vyplacíme mzdy v hotovosti.
Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání v pracovní dny Pondělí – Pátek, v 10:00 hod. Na osobní registraci je důležité se předem objednat, dostavit se na dohodnutý termín a mít s sebou tyto dokumenty: osobní doklad (O.P.nebo pas), kartičku pojištěnce, potvrzení o zaměstnání (ZL), dosažené vzdělání, certifikáty (zkoušky), zbylé dokumenty bychom dle pracovní pozice upřesnili. Najdete nás na adrese FUTURA AM s.r.o., Nádražní 436/24, 301 00 Plzeň, (naproti Okresnímu soudu u hlavního vlakového nádraží)

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.