Vyšší Kvalifikovaný/Á Pracovník/Ice Znalecké Činnosti-Oceňování Podniků- Ústav Znalectví A Oceňování

České Budějovice
31.000 – 40.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

Požadavky: minimálně vysokoškolské magisterské vzdělání (Ing.) se zaměřením v oboru Podniková ekonomika, Ekonomika a management, Finance podniku a další příbuzné obory; zkušenosti z podnikové praxe související s ekonomikou podniku / finančním řízením a plánováním podmínkou; základní přehled principů oceňování podniků a podnikových kombinací; základní přehled české legislativy, vč. daňové problematiky; dobrá znalost MS Office (Word, Excel); analytické myšlení, kreativita, pečlivost; schopnost pracovat samostatně i v týmu; občanská a morální bezúhonnost; aktivní řízení motorových vozidel, sk. B; znalost anglického jazyka.
Uvítáme, ale není podmínkou: zkušenost se zpracováním znaleckých posudků (odhadů) v oboru ekonomika výhodou; znalec v oboru ekonomika velkou výhodou (specializace týkající se podniků a ocenění jeho dílčích částí).
Hlavní náplň činností: zpracovává znalecké posudky; rozbor finanční situace posuzovaných podniků, zpracování finanční a strategické analýzy; zpracování finančních plánů podniků; práce s podkladovými materiály (soudní spisy, veřejně dostupné materiály), analýza rozboru zpracovávaného posudku, příprava a diskuse závěrů; práce v týmu.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou- 1 rok s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou; příjemné pracovní prostředí; 6 týdnů dovolené; adekvátní platové ohodnocení s ohledem na již dané pracovní zkušenosti; nárok na Flexi passy / příspěvek na penzijní připojištění po prvním odpracovaném roce; dotované stravování; mateřská škola.
Požadované doklady: přihláška do výběrového řízení (ke stažení na stránkách školy www.vstecb.cz, příp. na kontaktním e-mailu); strukturovaný profesní životopis (Europass); ověřené kopie dokladů o absolvování vysoké školy.
Termín pro podání přihlášky: do 30.4.2022.
Kontaktní osoba: Ing. Eva Slabší tel. zobrazit tel. číslo , e-mail: e-mail přes odpovědní formulář.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
B.S.O. spol. s r.o. | B.S.O. spol. s r.o. | Žižkov, Praha Žižkov, Praha
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 2. září
Letecké služby Hradec Králové a.s. | Letecké služby Hradec Králové… | Hradec Králové Hradec Králové
  • 15 000 – 16 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. února
Okresní soud Plzeň - jih | Okresní soud Plzeň - jih | Plzeň Plzeň
  • 27 250 – 40 120 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. září
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích | Vysoká škola technická a… | České Budějovice České Budějovice
  • od 17 100 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. července
Alena Javůrková | Alena Javůrková | Olomouc Olomouc
  • 7 400 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 11. září
ISEP, s.r.o. | ISEP, s.r.o. | Větřní Větřní
  • 35 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. října
AmRest s.r.o. | AmRest s.r.o. | Stodůlky, Praha Stodůlky, Praha
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 9. října
VARES Mnichovice a.s. | VARES Mnichovice a.s. | Mnichovice, Praha-východ Mnichovice, Praha-východ
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
VARES Mnichovice a.s. | VARES Mnichovice a.s. | Mnichovice, Praha-východ Mnichovice, Praha-východ
  • 20 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
b-okay stavební s.r.o. | b-okay stavební s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 16 800 – 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
STEER AGENCY s.r.o., v likvidaci | STEER AGENCY s.r.o., v… | Liberec Liberec
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. září

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

analýza na dobu neurčitou na dobu určitou zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT