- 30 000 – 34 000 Kč
- Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Jedná se o zástup za MD a RD
Požadujeme – min. SŠ vzdělání s maturitou, vzdělání nebo dlouhodobá praxe v oblasti PR, propagace, marketingu, výborná znalost ČJ a bezchybný písemný projev, zkušenosti s on-line marketingem (editor webu a sociálních sítí), znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, internet, Google nástroje), znalosti práce s grafickým programem Corel, ochota učit se novým věcem, komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost, organizační schopnosti, ochota průběžně se vzdělávat, časová flexibilita, kreativita a činorodost, estetické cítění.
Výhodou – zkušenosti s natáčením videí a jejich zpracování, nadšení pro filmovou tvorbu, znalost AJ.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: e-mail přes , druhé kolo – osobní pohovor.
Pracoviště: Třinec

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.